⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nakties baltieji debesys

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nakties baltieji debesys" aprašymas

Eilėraščių rinkinyje "Nakties baltieji debesys" žmogus nuolat atsiduria žinojimo/nežinojimo kryžkelėje - atrasti savęs neįmanoma ir atrasti save įmanoma tik per meilę, grožį ir tiesą.

Klausimas - kur atrasti save? - priartina namus, mylimus, Tėvynę, tikėjimą žmogaus amžinumu. Ir abejones... Atsakymo nėra. Nėra ir aimanos - koks nepakeliamai sunkus ir apkartęs gyvenimas...

Yra tik viltis - išeitis giedruoja žinojime, kad, nesunaikinus ir nepažeminus meilės, grožio ir tiesos, atrandama nuostabi žmogaus vidinė karalystė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nakties baltieji debesys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nakties baltieji debesys", Robertas Keturakis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Robertas Keturakis su knyga "Nakties baltieji debesys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nakties baltieji debesys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robertas Keturakis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nakties baltieji debesys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nakties baltieji debesys" perkama kartu