⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nakties saulė

Kaina: 19,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 19.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nakties saulė" aprašymas

Lorena Kres nedideliame Vašingtono priemiesčio koledže dėsto kūrybinį rašymą. Ji jauna, neką vyresnė už savo studentus ir visai kitokia nei kolegos dėstytojai. Studentai ją mėgsta dėl drąsių paskaitų ir asmeniškų komentarų rašinių paraštėse. Tačiau už koledžo durų Lorena tėra sutrikusi ir labai vieniša jauna moteris, skausmingai išgyvenanti tragišką tėvų netektį. Kai jos paskaitas pradeda lankyti aštuoniolikmetė švedė Sirė, Lorena atpažįsta artimą sielą. Nors dėstytojos ir studentės draugystė vertinama kaip nederama, jiedvi daug laiko praleidžia kartu.

Baigiantis semestrui Sirė pakviečia Loreną vasarą kartu važiuoti į Švediją ir ši impulsyviai sutinka. Čia susipažįsta su Sirės šeima – seserimi Birgite ir broliu Magnusu – bei vaikystės draugėmis. Šalia artimųjų Sirė gali būti visai kitokia – savanaudiška, nerūpestinga, linkusi į pavojus ir netgi žiauri. Merginų draugystė ima eižėti dar ir todėl, kad Lorena ir Magnusas pajunta abipusę trauką.

Paskutinę viešnagės Švedijoje naktį Lorena su Sire ir jos draugėmis važiuoja į stovyklavietę švęsti vasaros saulėgrįžos, Midsommar. Ir tą naktį, kai niekas nemiega, negęstančios saulės šviesoje nutinka tamsių dalykų.

„Išradingas ir kupinas šviesos... Pirmasis Diane Zinnos romanas stulbina originalia pasakojimo maniera, emociniu jautrumu, švedų folkloro istorijomis ir kartu neria į pačias netekties, sielvarto ir draugystės gelmes..."
Publishers Weekly

„Šis pribloškiantis debiutinis romanas tyrinėja plotmę tarp sapnų ir košmarų, gyvenimo ir mirties, vidurnakčio saulės spindesio ir tamsos, apgaubiančios užmerkus akis. Diane Zinna padovanojo mums švelnią, jautrią ir nepamirštamą istoriją."
Julia Phillips, romano „Pranykstanti žemė“ autorė

Diane Zinna kilusi iš Long Ailando Niujorko valstijoje. Ji baigė menų magistro studijas Floridos universitete ir dešimt metų dėstė kūrybinį rašymą. Anksčiau dirbo „Association of Writers & Writing Programs", kasmet rengia didžiausias literatūrines konferencijas Šiaurės Amerikoje. 2014 m. Diane sukūrė „Writer to Writer Mentorship" programą, per dvylika sezonų padėjo surasti patarėjus daugiau nei šešiems šimtams rašytojų. Diane gyvena Ferfakse, Virdžinijos valstijoje, kartu su vyru ir dukra. „Nakties saulė" yra pirmas jos romanas.

dianezinna.com
Twitter: @DianeZinna
Instagram: @DianeZinna


  • Pavadinimas originalo kalba: The All-Night Sun
  • Autorius: Diane Zinna
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094872990
  • Vertėjas: Ieva Albertavičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nakties saulė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nakties saulė", Diane Zinna. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Diane Zinna su knyga "Nakties saulė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nakties saulė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Diane Zinna. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nakties saulė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nakties saulė" perkama kartu