0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji" 5-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 10.4 SoldOut

Knygos "Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji" 5-oji knyga" aprašymas

Heivna užsispyrusi kaltina Evę dėl savo mylimojo Romano mirties. Evės įtikinėjimai, kad tai nutiko netyčia, lieka neišgirsti. Heivna pasiryžusi nužudyti Evę, baisiai atkeršyti Deimenui ir Džudui. Pirmiausia ji siekia supriešinti Evę su Deimenu ir tam pasitelkia slaptą ginklą.
Viename iš ankstesnių Evės įsikūnijimų slypi šiurpi Deimeno paslaptis. Siaubinga praeitis taip sukrečia Evę, kad ji net ima dvejoti – galbūt likimo jai skirta būti ne su Deimenu, o su Džudu? Kankinama abejonių, ar Deimenas tikrai yra jos sielos puselė, mergina susigrumia su buvusia geriausia drauge, trokštančia pražudyti visus jos mylimus žmones.
Norint nugalėti grėsmingą priešininkę, Evei teks pasitelkti galias, kurių nė neįtarė turinti. Tačiau jai neduoda ramybės mintis, ar ji turi teisę pasiųsti Heivną į amžiną tuštumą, į Prieblandos šalį?

  • Autorius: Alyson Noel
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090103371

Parašykite atsiliepimą apie "Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji" 5-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji" 5-oji knyga", kurią skaitytojams dovanoja Alyson Noel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alyson Noel su knyga "Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji" 5-oji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji" 5-oji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alyson Noel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji" 5-oji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nakties žvaigždė. Ciklo „Nemirtingieji" 5-oji knyga" perkama kartu