0

Naktinis keltas (Džo O'Loflino byla Nr. 3)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Naktinis keltas (Džo O'Loflino byla Nr. 3)

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 462
  • ISBN ar kodas: 9786094661143

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Naktinis keltas (Džo O'Loflino byla Nr. 3)" aprašymas
Taip, jis buvo teisus: kai kurių dangčių geriau neatidaryti. Juos reikia laikyti uždarytus, užklijuotus, prikaltus vinimis, priveržtus varžtais ir užkastus po šešiomis pėdomis žemės.


Michael Robotham (Maiklas Robotamas, g. 1960 m.) – Australijoje gyvenantis detektyvų autorius. Ilgą laiką dirbo Londone Sunday Times, Daily Telegraph, Tatler žurnalistu, vėliau ėmė rašyti įtraukiančius psichologinius trilerius apie psichoterapeutą Džo O’Lofliną, kurie iš karto sulaukė tarptautinio pasisekimo.


“Naktinis keltas” – trečioji byla (pirmoji – “Įtariamasis”, antroji – “Amnezija”). Intelektualusis psichoterapeutas Džo O’Loflinas čia tik sušmėžuoja, kur kas daugiau dėmesio tenka detektyvui inspektoriui Ruizui. O pagrindinis vaidmuo šįkart skiriamas Ališai Barbai, indų kilmės Ruizo porininkei, kurią skaitytojai jau buvo sutikę “Amnezijoje”.


Po stuburo traumos atsigavusi Ališa vyksta į klasės draugų susitikimą visai neįtardama, kad vakaras su senais draugais virs nusikaltimų verpetu. Ji tikisi susitikti Keitę, buvusią geriausią savo draugę, maldaujančią apginti ją ir kūdikiį, kurio laukiasi. Nežinia, ar pavojus realus: Keitė ir jaunystėje ne visuomet sakydavo tiesą. Bet taikiai prasidėjęs susitikimas virsta tragedija: Keitė ir jos vyras žūsta po automobilio ratais. Ligoninėje Ališą pribloškia žinia, kad Keitė… visai nebuvo nėščia. Policininkės abejonės, rūpestis ir įtarimai vis didėja. Kodėl Keitė simuliavo nėštumą? Ar apie tai žinojo jos artimieji? Gal ji norėjo įsivaikinti kūdikį?

Atsakymų paieška ją nuves į Amsterdamą, prostitucijos sostinę, kur jos ir inspektoriaus Ruizo tyko pavojingas prekybos žmonėmis tinklas. Kol jie supras, su kuo turi reikalą, gali būti ir per vėlu…


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis

Parašykite atsiliepimą apie "Naktinis keltas (Džo O'Loflino byla Nr. 3)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Naktinis keltas (Džo O'Loflino byla Nr. 3), kurią skaitytojams dovanoja Michael Robotham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michael Robotham su knyga Naktinis keltas (Džo O'Loflino byla Nr. 3) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Naktinis keltas (Džo O'Loflino byla Nr. 3) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Robotham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Naktinis keltas (Džo O'Loflino byla Nr. 3) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Naktinis keltas (Džo O'Loflino byla Nr. 3)" perkama kartu