⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naktinis skridimas. Karo lakūnas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 3.36 SoldOut

Knygos "Naktinis skridimas. Karo lakūnas" aprašymas

Antoine‘as de Saint-Exupéry (1900–1944) – vienas žymiausių XX a. prancūzų rašytojų, savo kūriniais ugdęs ne vienos kartos pasaulėjautą.
Populiariausios A. de Saint-Exupéry knygos „Žemė žmonių planeta“, jo testamentu tapusi „Citadelė“ ir ypač filosofinė pasaka „Mažasis princas“ įkūnija, kas rašytojui buvo svarbiausia: dvasines vertybes, kitaip tariant – „tai, kas matoma širdimi“. Meilę, Laisvę, Draugystę. Gyvenimą, kuriame viskas matuojama dvasios matu.
„Naktinis skridimas“ (1931) ir „Karo lakūnas“ (1942) – romanai, kuriuose akivaizdžiai atsiskleidžia rašytojo pagarba paprastiems „neregimo fronto kariams“ – lakūnams. Naktinis pašto gabenimas poetiškai parodomas kaip tikras tragiškai pasibaigiantis žygdarbis; „Karo lakūno“ pagrindinė tema – 2/33 aviacijos dalinio lakūnų gyvenimo įvykiai per Antrąjį pasaulinį karą. Tai kupinas nusivylimo pasakojimas, kaip karas keičia žmonių idealus, priverčia perkainoti svarbiausias vertybes.
Abu romanai kalba apie pareigą sau pačiam ir žmonijai. Apie laisvę ir pasiaukojimą. Apie idealus, kurie Antoine‘ui de Saint-Exupéry visuomet buvo aukščiau už viską.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naktinis skridimas. Karo lakūnas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras:


Dažnai su "Naktinis skridimas. Karo lakūnas" perkama kartu