⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Naktis, kai atėjo Kalėdos

2022-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naktis, kai atėjo Kalėdos" aprašymas

Kiekvienas knygos puslapis alsuoja stebuklu. Skaitykite ją žvakių šviesoje su visa šeima susėdę prie Kūčių stalo.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naktis, kai atėjo Kalėdos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Naktis, kai atėjo Kalėdos", kurį pristato Glenys Nellist, Elena Selivanova. Siūlome ne tik išsamų "Naktis, kai atėjo Kalėdos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Glenys Nellist, Elena Selivanova. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Naktis, kai atėjo Kalėdos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Naktis, kai atėjo Kalėdos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Naktis, kai atėjo Kalėdos" perkama kartu