0

Naktis, kai galima viskas (Jausmų egzotika)

Informacija

Naktis, kai galima viskas (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094067112

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Naktis, kai galima viskas (Jausmų egzotika)" aprašymas
Pagaliau Lilės svajonė išsipildys. Ji iškeis savo pilkus kostiumėlius į nuostabią suknelę ir aukštakulnius batelius. Visą naktį šoks su vyru, kurio trokšta kiekviena moteris... Tačiau šoks tik vieną naktį.
Aleksandras Kajetanis netęsia savo romanų. Iš tikrųjų jo žavesys trunka tik tol, kol jis įsivilioja nuobodžiąją sekretorę į savo lovą. Lilė dar niekada taip nesielgė, bet tai jos naktis ir ji surizikuos...

Iš anglų kalbos vertė Alina Remeikienė

Parašykite atsiliepimą apie "Naktis, kai galima viskas (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Naktis, kai galima viskas (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Jennie Lucas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jennie Lucas su knyga Naktis, kai galima viskas (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Naktis, kai galima viskas (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jennie Lucas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Naktis, kai galima viskas (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Naktis, kai galima viskas (Jausmų egzotika)" perkama kartu