BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naktis su raktininku. Pasakos žmonėms ir kitiems tolimojo kaimo gyventojams

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naktis su raktininku. Pasakos žmonėms ir kitiems tolimojo kaimo gyventojams" aprašymas

Kiek trunka naktis su raktininku? Lygiai keturias pasakas. Jas skaitant kartais maloniai kutena juokas, o būna – per nugarą nubėga šiurpuliukai, lyg žiūrėtum į gilų šulinį gūdų vidurnaktį. Ne viskas čia taip, kaip įprasta pasakose – stebuklai neįvyksta, kai labiausiai tikiesi, teigiami herojai nėra nuspėjami lyg plytos, lobiai visai ne iš aukso, o pabaigos ne visai laimingos.

Rašytojas Aidas Jurašius, Nacionalinio vaikų literatūros konkurso bei Aldonos Liobytės premijos laureatas, kviečia keliauti į tolimąjį kaimą, kur gyvena nukvakusi ir mažadantė ragana, žmogus suaugusiais antakiais, Kaukių Diedas ir mįslingasis dainius, kurio melagystės nuves tave ten, kur reikia, jei tik jomis patikėsi.

Gero kelio į tolimąjį kaimą!


  • Autorius: Aidas Jurašius
  • Leidėjas: Žalias kalnas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 115
  • Formatas: 20x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099596419

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naktis su raktininku. Pasakos žmonėms ir kitiems tolimojo kaimo gyventojams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Naktis su raktininku. Pasakos žmonėms ir kitiems tolimojo kaimo gyventojams", kurį pristato Aidas Jurašius. Siūlome ne tik išsamų "Naktis su raktininku. Pasakos žmonėms ir kitiems tolimojo kaimo gyventojams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aidas Jurašius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Naktis su raktininku. Pasakos žmonėms ir kitiems tolimojo kaimo gyventojams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Naktis su raktininku. Pasakos žmonėms ir kitiems tolimojo kaimo gyventojams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Naktis su raktininku. Pasakos žmonėms ir kitiems tolimojo kaimo gyventojams" perkama kartu