0

Namie su Amsiuku. Knyga su akimis

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 5.40 € (55%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Namie su Amsiuku. Knyga su akimis

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 20x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955228974

2021-03-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Namie su Amsiuku. Knyga su akimis" aprašymas

Iš šios knygelės tarsi per langą į vaikus žvelgia daug linksmų gyvūnų. Jų akutės linksmos ir judrios, o figūrėlės - pagal kontūrą išpjautos. Knygelė labai lengva ir švelni, nes jos lapai - iš putplasčio. Linkime smagios viešnagės pas šunelį Amsiuką ir karvutę Margę!

Parašykite atsiliepimą apie "Namie su Amsiuku. Knyga su akimis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Namie su Amsiuku. Knyga su akimis, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Namie su Amsiuku. Knyga su akimis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Namie su Amsiuku. Knyga su akimis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Namie su Amsiuku. Knyga su akimis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Namie su Amsiuku. Knyga su akimis" perkama kartu