0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naminiai augintiniai (su atmintį lavinančiu žaidimu)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 1.99 SoldOut

Knygos "Naminiai augintiniai (su atmintį lavinančiu žaidimu)" aprašymas

Knyga su atmintį lavinančiu žaidimu.

Spalvingų knygelių serija „Jaunasis gamtininkas“ padeda vaikams pažinti ir pamilti gamtą, pataria, kaip paskatinti vaiką domėtis aplinkiniu pasauliu. Šioje knygelėje pasakojama apie gyvūnus, kuriuos galima auginti namuose. Aprašomi jų įpročiai, poreikiai ir laikymo sąlygos. Padedama vaikams suprasti, kaip reikia prižiūrėti gyvūnus ir atlikti kasdienes gero šeimininko pareigas.


  • Autorius:
  • Serija: Jaunasis gamtininkas
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955224198

Parašykite atsiliepimą apie "Naminiai augintiniai (su atmintį lavinančiu žaidimu)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Naminiai augintiniai (su atmintį lavinančiu žaidimu)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Naminiai augintiniai (su atmintį lavinančiu žaidimu)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Naminiai augintiniai (su atmintį lavinančiu žaidimu)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Naminiai augintiniai (su atmintį lavinančiu žaidimu)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Naminiai augintiniai (su atmintį lavinančiu žaidimu)" perkama kartu