0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naminių paukščių klegesys

Kaina internetu: 12,89 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 12.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naminių paukščių klegesys" aprašymas

Rinktinę „Naminių paukščių klegesys“ sudaro didesnės apimties kūriniai: apysakos „Miesto tipo gyvenviete Viečnastis“ (vertė I. Aleksaitė), „Renesanso epochos žmogus“ (vertė G. Baleišytė), „Šulinys, žirklės, popierius“ (vertė I. Potašenko) ir 8 apsakymai.

Maksimas Osipovas gyvena Maskvoje ir Tarusoje, dirba gydytoju – kardiologu. Nuo 2007 m. rašo apybraižas, apsakymus, apysakas ir pjeses. Keleto skiriamų už novelistišką premijų laureatas. M. Osipovo kūriniai išversti į 12 kalbų. „Naminių paukščių klegesys“ - tai pirma jo knyga lietuvių kalba.

„Atkapstai kažkieno numestą, apmusijusį, aplipusį voratinkliais, – o dar tie tekstai ant etikečių, – nugremžti smalką, atsikemši… o iš kakliuko liejasi kažkas fantastiška… Štai jums ir būties džiaugsmas: “Piliečiai, atkiškite širdis” – ragina autorius – kardiologas. (…) Šie tekstai – tikra literatūra, protarpiais sukrečianti savo paprasta ir baisia tiesa. Eilutė – ir jau nepajėgiame atsiplėšti, kol nueiname visą minties kelią."
Jurijus Noršteinas, filmų “Ežiukas rūkė” ir “Pasakų pasaka” autorius

„Maksimo Osipovo proza užkabina, nes jis užsiėmęs būtent rašytojiškais reikalais: bando susigaudyti gyvenime savo protu, įdeda į tai sielą ir - svarbiausia! – sugeba nupasakoti visa tai savo žodžiais. Retas tokių savybių derinys ir sudaro, man regis, rašytojo talentą."
Sergejus Gandlevskis, premijų Mažasis Bukeris, Antibukeris, Poetas ir kt. laureatas

„Man patinka Maksimo Osipovo kūryba. Autorius įsimylėjęs paprastą žmogaus būtį, bet kartu sukrėstas jo, kaip toli ji nuo jo lūkesčių. Tai drama žmonių, išėjusių iš kultūros. Iš knygų. (…) Osipovo tekstai apgaulingai paprasti, kaip Šalamovo: bet po vaikišku paprastumu atsiveria bedugnė. (…) Tavo siela nerimsta… mąsto… Tokį postūmį gali duoti tik didi literatūra."
Svetlana Aleksijevič, 2015 m. Nobelio premijos laureatė


  • Autorius: Maksimas Osipovas
  • Leidėjas: Zarzecze
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 261
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099562155

Parašykite atsiliepimą apie "Naminių paukščių klegesys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Naminių paukščių klegesys", kurią skaitytojams dovanoja Maksimas Osipovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Maksimas Osipovas su knyga "Naminių paukščių klegesys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Naminių paukščių klegesys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maksimas Osipovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Naminių paukščių klegesys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Naminių paukščių klegesys" perkama kartu