0

Naminukas Nemigėlis: nuotykių pradžia

Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 2.20 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Naminukas Nemigėlis: nuotykių pradžia

  • Leidėjas: Aridėja
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786099600826

2020-10-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Naminukas Nemigėlis: nuotykių pradžia" aprašymas

Tikriausiai daug kas esate girdėję apie naminukus. Tuos, kurie įsitaigo jauktausioje namo vietoje ir gyvena sau, krėsdami eibes ir linksmindami namų šeimininkus. Tad ši istorija yra apie naminuką vardu nemigėlis. Šis buvo toks padykęs ir turėjo tokių didelių norų, kad painiava ji nubloškė į namus, kokų naminukas net svajonėse neregėjo. O buvo tai ne namai, bet viskas miestas, kuriame galėjai sutikti ne tik žmonių, bet ir fantastinių būtybių. O linksmiausia tai, kad tą miestą gali aplankyti bet kuris žmogus ir pamatyti, kur gyvena naminukas...


Todėl taip ir norisi ten pakviesti visus.
Iki pasimatymo!

Parašykite atsiliepimą apie "Naminukas Nemigėlis: nuotykių pradžia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Naminukas Nemigėlis: nuotykių pradžia, kurį parašė Edita Lei. Siūlome ne tik išsamų Naminukas Nemigėlis: nuotykių pradžia aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Edita Lei. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Naminukas Nemigėlis: nuotykių pradžia. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Naminukas Nemigėlis: nuotykių pradžia dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Naminukas Nemigėlis: nuotykių pradžia" perkama kartu