0

Namo statyba ir rekonstrukcija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Namo statyba ir rekonstrukcija

  • Leidėjas: Neolitas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 22x35, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955989561

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Namo statyba ir rekonstrukcija" aprašymas
Specialistų patarimai, kuriais jie dalijasi šiame leidinyje, taps tarsi mažais testo žingsneliais pasitikrinti, ar vykdydami statybų procesą ko nors nepraleidote ir ar teisingai numatėte visų darbų eiliškumą. Knygoje daug dėmesio skyrėme namo šiltinimui bei sistemoms, kurios ne tik padeda taupyti energiją, bet ir gyventi šiltai, jaukiai ir patogiai.

Parašykite atsiliepimą apie "Namo statyba ir rekonstrukcija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Namo statyba ir rekonstrukcija, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Kandrotas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Kandrotas su knyga Namo statyba ir rekonstrukcija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Namo statyba ir rekonstrukcija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Kandrotas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Namo statyba ir rekonstrukcija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Namo statyba ir rekonstrukcija" perkama kartu