0

Namų frontas

  • Nuolaida knygai -22%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-13 Julija

Nuostabi istorija ir šiai dienai geriausia mano skaitoma autorė!

Informacija

Namų frontas

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9789955137139

2021-01-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Namų frontas" aprašymas

Rašytojos Kristin Hannah romanai pasižymi jautrius žmonių tarpusavio santykius bei iššūkius gvildenančiomis temomis. Knygoje „Namų frontas“ autorė gilinasi į vienos šeimos žaizdas ir nagrinėja santuokos, pareigos bei karo traumų paliktas problemas.

Visos šeimos turi žaizdų. Visi karai turi savo kainą.

Pagrindiniai knygos veikėjai yra Maiklas, Džoslina ir jų santuoka. Maiklas – šeimos tėvas, sėkmingas advokatas. Džoslina – dviejų dukrų mama, namų šeimininkė. Tačiau tik iš dalies. Iš tiesų Džoslina yra atsargos kariūnė, sraigtasparnio pilotė. Taikos metu ji sukasi namuose, tačiau bet kurią akimirką gali būti išsiųsta į karo zoną. Romano siužetas pasisuka taip, kad vieną dieną atkeliauja įsakymas išvykti. Karas niekada neištinka laiku, o šį kartą Džosliną ir Maiklą jis užklumpa stovinčius ant skyrybų slenksčio. Dvylika metų trukusi santuoka byra. Ji išvyksta, o jam tenka pasirūpinti namais.

Pirmoje romano „Namų Frontas“ dalyje Kristin Hannah vaizduoja stereotipinę problemą: vyro nenorą prisiimti atsakomybės už namus, rūpintis vaikais, spręsti jų problemas ir dėl to aukoti savo darbą. Jis pyksta ant savo savarankiškos žmonos, nebando jos suprasti ir tai dar labiau gilina jau seniau atsvėrusią prarają. Taip pat skaitytojas seka paskui moters baimę negrįžti pas savo vaikus ir gniuždančią aktyvaus karo patirtį.

Antra knygos dalis neria į dar gilesnes problemas. Džoslina grįžta iš karo zonos. Tačiau ji pasikeitusi tiek fiziškai, tiek emociškai. Sugniuždyta ir traumuota ji nebe tokia, kokią ją prisimena dukros. Šokas, potrauminis sindromas, kaltė. Knygoje išryškinamas psichologinės pagalbos trūkumas ne tik nukentėjusiam, bet ir jo šeimos nariams.

Romanas „Namų frontas“ – atidus žvilgsnis į šiuolaikinę santuoką, griaunantį karo poveikį, o taip pat tai yra meilės, netekčių, didvyriškumo, pareigos, garbės ir, galiausiai, vilties istorija.

Kristin Hannah (g. 1960 m.) – populiari JAV rašytoja. Jos knygos nuolat atsiduria bestselerių sąrašuose, sulaukia palankių skaitytojų atsiliepimų bei įvertinimų įvairiuose apdovanojimuose. Populiariausia autorės knyga, pasirodžiusi ir Lietuvoje, yra romanas „Lakštingala“, išverstas į daugiau nei 40 kalbų.

Iš anglų kalbos vertė Vilma Krinevičienė.

Kristin Hannah romanai įtraukia bei analizuoja jautrias temas. Užkabino trumpas aprašymas? Kviečiame knygą įsigyti internetu, o jei ieškote daugiau leidinių apie santuokų problemas ar potrauminį sindromą, turime gerų dalykinio žanro knygų, kurias pirkti online ir greita, ir pigiau. Skaitykite aprašymus, knygų santraukas, ištraukas, pasidomėkite puslapių skaičiumi, leidėju, taip pat skaitytojų apžvalgomis ir tikrai rasite artimą tekstą. Taip pat nepamirškite patikrinti akcijų bei išpardavimų, juk šioje kategorijoje slypi gerų kainų pasiūlymai.

2020-11-13

Nuostabi istorija ir šiai dienai geriausia mano skaitoma autorė!

2018-07-15

Nuostabi knyga. Nepamenu, kad skaitydama bučiau tiek verkia. Kaip moteris, kaip mama... tiek daug meilės, vilties, skausmo ir stiprybes. Nesinorėjo paleisti iš rankų iki paskutinio puslapio. Verta dėmesio, nenuostabu, kad viena iš Bestselleriu.

Parašykite atsiliepimą apie "Namų frontas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Namų frontas, kurią skaitytojams dovanoja Kristin Hannah. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristin Hannah su knyga Namų frontas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Namų frontas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristin Hannah. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Namų frontas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Namų frontas" perkama kartu