0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Namų interjero idėjos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.49 SoldOut

Knygos "Namų interjero idėjos" aprašymas

Gausiai nuotraukomis iliustruotame leidinyje rasite kelias dešimtis visos namų erdvės interjero idėjas ir sprendimus – nuo prieškambario ar vonios iki miegamojo, vaikų ar darbo kambarių. Knyga "Namų interjero idėjos" pravers visiems įsirenginėjantiems ar tobulinantiems būstą.


Rengiant šią knygą dalyvavo žinomi Lietuvos architektai ir interjero dizaineriai.

TURINYS

TURINYS


Svetainė / 4

Miegamasis / 28

Vonia / 42

Virtuvė / 60

Darbo kambarys / 74

Vaikų kambarys / 84

Namų tekstilė / 94

Apšvietimas / 114

Apdaila / 126

Terasa / 152

Architektai, dizaineriai / 162

Salonų sąrašas / 164

Prekių grupės / 166

PRATARMĖ

PRATARMĖKaip iš gausybės daiktų, spalvų, faktūrų ir formų sukurti aplinką, kurią galiausiai pavadiname savo namais? Sklaidydami šias idėjas rasite profesionalų - architektų, interjero dizainerių komentarus, kurie padės geriau suvokti jau sukurtus interjerus, suprasti, kas ir kodėl juose gražu, kas kuria nuotaiką. Konkretūs pavyzdžiai padės suvokti spalvų ir formų derinimo principus.

 

Knygoje apžvelgtos visos gyvenamojo būsto funkcinės erdvės - svetainė, miegamasis, virtuvė, darbo, vaikų kambarys, vonia ir sąlygiškai pavadinta terasa - erdvė gryname ore, kur mielai leidžiame laiką vasarą. Atskirai aptartos namų apšvietimo, tekstilės ir būsto apdailos temos. Apšvietimu kuriama nuotaika, tekstilė namams įkvepia dvasios, o apdaila yra tarsi viso interjero pamatas.

 

Kiekvienos temos pradžioje pateikiami praktiški profesionalų patarimai - nuo ko pradėti įrengimą, ką su kuo ir prie ko derinti, ko vengti. Kalbėdami apie interjerų įrengimą architektai vartoja kūrybos terminą, o gerą interjerą prilygina meno kūriniui.

 

Šiuose interjeruose esantys baldai, šviestuvai bei kiti daiktai patys jau yra meno kūriniai. Pristatomi daugelio garsiausių šiandien kuriančių Europos baldų dizainerių kūrybos pavyzdžiai. Nemaža jų dalis - dizaino objektai - pasižymintys ne tik naujomis, estetiškomis formomis, bet ir funkcionalumu. Jų gamybai naudojamos naujausios technologijos, jie ergonomiški ir ekologiški. Integruoti į išbaigtus interjerus, derinami tarpusavyje, jie atsiskleidžia tikruoju savo grožiu, verte ir praktiškumu.

 

Ir vis dėlto tai nėra knyga apie daiktus. Greičiau apie gyvenimo būdą, kurį jie išreiškia. Atraskite sau artimų idėjų, prisijaukinkite jas, pratęskite savo mintimis ir fantazija. Atraskite džiaugsmą kurti. Savo namą, kiemą, kambarį, langą. Profesionalai pataria - pradėkite nuo vizijos.


Parašykite atsiliepimą apie "Namų interjero idėjos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Namų interjero idėjos", kurią skaitytojams dovanoja Red. Jolanta Lunevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Red. Jolanta Lunevičienė su knyga "Namų interjero idėjos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Namų interjero idėjos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Red. Jolanta Lunevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Namų interjero idėjos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Namų interjero idėjos" perkama kartu