0

Pirkėjų atsiliepimai

Namų kvapas su lazdelėmis AREON STICKS VERANO AZUL 85ml

Kaina: 6,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje

2022-07-31 6.39 InStock
Į krepšelį

Aprašymas

Šį šviežią, lengvą, permatomą aromatą norisi įkvėpti pilna krūtine vėl ir vėl, prisimerkus iš malonumo.

Aukštos klasės aromatinė kompozicija suderina savyje kiek sūroką jūros brizą, žaliosios citrinos kartu su spygliuočių natomis švelnumą, elegantišką bergamotės alsavimą ir minkštą, kvapnų pačiulių drėgnumą. Taip kvepia pati harmonija!

Netgi labiausiai pavargęs ir suirzęs šeimos narys paliks visas savo problemas už namų slenksčio, vos tik pajaus šį nuostabų ramybės bei švaros kvapą.

Net kaprizingiausias ir įnoringiausias Grožio salono klientas, vos įkvėpęs šio aromato, šypsosis ir elgsis geranoriškai. Patalpoje, kurioje dvelkia Areon Home Perfume Verano Azul tiesiog nedera pykti – galima tik džiaugtis gyvenimu!

AREON - tai pirmaujantis rytų ir šiaurės Europoje, o tame tarpe ir Lietuvoje automobilinių ir buitinių kvepalų gamintojas, kurio produkcija jau pelnė Lietuvos pirkėjų pasitikėjimą. AREON produkcijos gamyboje naudojamos pirmaujančios technologijos, bei natūralios žaliavos, o pačių aromatų kūrimo procese dalyvauja Chanel, Dior, Kelvin Klein parfumeriai. O tai leidžia pagaminti itin kokybiškus kvepalus.

Naudojimas: Atsukti dangtelį ir nuimti plastikinį kamštį. Užsukti dangtelį ir įdėti lazdeles į buteliuką. Kvapo intensyvumą galite reguliuoti keisdami lazdelių, dedamų į buteliuką, skaičių. Padidinus lazdelių skaičių, didinamas intensyvumas.

Dėmesio: įstatyti oro gaiviklis ant stabilaus, horizontalaus paviršiaus, vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Vengti kvepalų ar lazdelės sąlyčio su bet kuriais paviršiais, nes skystis gali pažeisti paviršiaus dangą. Laikyti ir naudoti esant temperatūrai nuo 5°С iki 30°С. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo.

Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės.


  • Autorius:
  • Leidėjas: AREON
  • ISBN ar kodas: ARESTICKSVAZ/85

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Namų kvapas su lazdelėmis AREON STICKS VERANO AZUL 85ml"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų kvapai


Dažnai su "Namų kvapas su lazdelėmis AREON STICKS VERANO AZUL 85ml" perkama kartu