⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Namų psichologija

Kaina: 12,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Namų psichologija" aprašymas

Knyga „Namų psichologija. Kaip susikurti namų pojūtį savyje ir aplink save“ atskleidžia daugybę prasmių ir reikšmių, kurias turi žodis „namai“. Dviejų psichologių Egidijos Šeputytės-Vaitkevičienės ir Irmos Skruibienės parašyta knyga padės susikurti arba atrasti namus tiek savyje, tiek savo aplinkoje.


Knygoje „Namų psichologija“ apie namus kalbama ne tik kaip apie konkrečią vietą, į kurią įžengiame po sunkios darbo dienos ar grįžtame po kelionių. Namai šioje knygoje – ir dvasinė būsena. Svarbu, kad vidinių namų vaizdiniai sietųsi, vienaip ar kitaip sutaptų su namais, kuriuose gyvename. Kaip to pasiekti?


Apie namus knygoje „Namų psichologija“ autorės pasakoja ne paviršutiniškai, o išsamiai, suprantamai, iš įvairiausių, kartais netikėtų perspektyvų. Kada jie tikrai yra savi? Kaip paversti namus ne tik prieglobsčiu, bet ir gyvenimo kūrybos erdve?


Atsakymai į klausimus visiems, dar tik kuriantiems savo namus, besidomintiems interjero dizainu ir subtilybėmis, taip pat visiems, ieškantiems savo vietos pasaulyje ir jaučiantiems vaikystės arba kitokių namų ilgesį. Čia sužinosite, kaip kurti savo namus, kaip juos pritaikyti sau, savo dvasinėms reikmėms.


Knygos autorės – psichologės, jos abi domisi C. G. Jungo krypties psichoterapija.


Egidija Šeputytė-Vaitulevičienė – jungiškosios krypties psichologė, buvusi žurnalo „Aš ir psichologija“ vyriausioji redaktorė. Veda seminarus, rašo straipsnius įvairiomis psichologinėmis temomis, taip pat užsiima ir privačia psichoterapijos praktika. Keletą metų Vankuveryje (Kanadoje) gyvenusi Egidija grįžo gyventi ir kurti Lietuvoje. Jai savų namų paieškos – itin artima tema, kurią ji supranta ir išplėtoja iki vidinės tėvynės suradimo.


Irma Skruibienė – psichologė, C. G. Jungo analitinės psichoterapijos studijų dalyvė. Vilniaus universitete baigė klinikinės psichologijos magistro studijas. Rašo tinklaraštį „Namų terapija“, prieš dešimtmetį pradėjo domėtis savų namų kūrimu ir tai tapo viena pagrindinių jos analizės temų. Apie namus ji kalba seminaruose, konsultuoja asmenis ar poras. Turi patirties darbe su LGBT žmonėmis, taip pat su asmenimis, patiriančiais sunkumų santykiuose, atsidūrusiais krizinėse situacijose, išgyvenančiais artimo žmogaus netektį, išsiskyrimą, turinčiais minčių apie savižudybę.„Tai knyga apie mūsų pačių daugiabriauniškumą, daugiasluoksniškumą, apie tai, kaip tikrųjų namų ilgesys, paieškos ir kūryba neišvengiamai susiję su mūsų kelione tikresnės ir visapusiškesnės savirealizacijos link.“


Jurgita Misiūnaitė, psichologė-psichoterapeutė, jungiškosios krypties psichoanalitikėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Namų psichologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Namų psichologija", kurį pristato Egidija Šeputyte-Vaituleviciene, Irma Skruibiene. Siūlome ne tik išsamų "Namų psichologija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Egidija Šeputyte-Vaituleviciene, Irma Skruibiene. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Namų psichologija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Namų psichologija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Namų psichologija" perkama kartu