0

Namų tyloj

Kaina internetu: 25,99 €
Kaina knygyne: 28,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Namų tyloj

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 23x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789955736714

2020-10-31 25.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Namų tyloj" aprašymas

Arūno Baltėno knyga "Namų tyloj" - tai senų interjerų fotografijos albumas.

Nuotraukas, nufotografuotas Lietuvos ir lietuviškos Gervėčių salos Baltarusijoje kaimuose ir miesteliuose, vienija jaukumas ir šiluma, persmelkianti visus buities daiktus, šviesa, paprastą kasdienybę paverčianti iškalbingu gyvenimo paveikslu. Tie vaizdai tarsi liudija, kad visą amžių galima nugyventi kukliai, paprastai, dorai. Ir laimingai.

Fotografo žvilgsnis išsiskiria ypatinga pagarba žmogui, jo ramiam, paprastam, bet drauge unikaliam gyvenimui. Nuotraukoms svetimas patosas, deklaratyvumas, jos nelyg atsvara kritiškam, nihilistiniam požiūriui į paprastą mūsų amžininką.

Kaip teigia fotografas, sodybų šeimininkų „aplinka pasako daugiau, nei galėtų pasakyti žodžiai. Viskas, ką lietė jų rankos, net paprasčiausi apyvokos daiktai, skleidžia šilumą ir santūrumą. Tikėjimas pačiu gyvenimu, jo grožiu, jo išmintimi duoda jiems stiprybės tą gyvenimą branginti, kad ir koks nelengvas jis būtų, ir tausoti viską, kas juos supa.“

Dailininkas Izaokas Zibucas

Parašykite atsiliepimą apie "Namų tyloj"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Namų tyloj, kurią skaitytojams dovanoja Arūnas Baltėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arūnas Baltėnas su knyga Namų tyloj jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Namų tyloj patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arūnas Baltėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Namų tyloj palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Namų tyloj" perkama kartu