0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Narvelyje

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.60 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-08 Odeta

Puikios autorės, dar viena puiki knyga!


2021-12-31 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Narvelyje" aprašymas

„Romanas „Narvelyje“ – tai jau ketvirtoji mano parašyta romantiška meilės istorija. Knyga išleista tokiu formatu, kad būtų patogu įsimesti į rankinę ar krepšį keliaujant, einant į paplūdimį ar prie baseino. Viršelis pažymėtas raide S, kadangi knygoje yra atvirų scenų. Meilės romano žanras padeda atsipalaiduoti ir bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės, rutinos ir problemų. Nors aprašomoje istorijoje veikėjai patiria sunkumų, stengiasi įveikti jiems iškilusius iššūkius ir tvirtėja kaip asmenybės, būtent laimingos pabaigos pažadas leidžia skaitytojams sekti siužeto vingius atsipalaidavusiems ir su malonumu.
Turtingoje šeimoje užaugusiai Aurorai netrūksta nieko. Tik laisvės. Mergina svajoja gyventi laisvai, siekti trokštamos žurnalistės karjeros, patirti jaudinančių ir aistringų nuotykių. Galbūt kai kurie nuotykiai būtų klaida, tačiau jaunystė be klaidų atrodo labai nuobodi. Kai jai pasiperša sėkmingas verslininkas Armandas Danyla, Auroros tėvai ragina ją neprarasti sėkmingos santuokos šanso. Tačiau Aurora dvejoja. Ją labiau žavi maištininkas, nuotykių ieškotojas Gabrielius Vanagas ir jo įspūdingas sportinis automobilis.
Greičiau, nei būtų norėjusi, Aurorai teks pasirinkti. Įsipainiojusi į aistros ir melo voratinklį ji patirs išsvajotų nuotykių... ir aštrų sudužusios širdies skausmą.
Ir supras, kad įskaudinta ir sugijusi širdis gali mylėti dar stipriau.“

Lavisa Spell (Auksė Šiugždinienė)2021-04-08

Puikios autorės, dar viena puiki knyga!

2021-04-06

Autorės Lavisa Spell knygos yra itin laukiamos mano gyvenime. Nes puikiai žinau, kad kai skaitysiu šios autorės naują kūrinį, vėl panirsiu į magiškų pojūčių būseną. Tiesą sakant, skaitant šios autorės knygas mano realybė transformuojasi žaibišku greičiu su nemažai knygose naudojamų elementų prieskonių. Skaitant naujausią autorės knygą "Narvelyje" vėl pajutau tą "nieko šiaip nevyksta" jausmą, nes būtent šiuo metu gvildenau savo pačios susikurto "narvelio" temą. Todėl ši knyga išjudino daug atsakymų savyje. Pats knygos siužetas stebino maloniais netikėtais posūkiais. Man visada patinka skaitant knygą nenujausti, kas laukia knygos herojų už kito kampo. Taigi, autorei puikiai pavyko išlaikyti maloniai tvyrančią įtampą. Kūrinys iki pirmųjų šimto puslapių atrodė ramus, išlaikytas, bet po to autorė paleido vadžias ir toks jausmas, "išėmė stabdžius", nes jau galvoti padėti knygą į šalį atsipūsti net vandens nueiti įsipilti, nebuvo kada. Tapo aišku, kad įvykiai, pažerti vienas po kito, taip įtraukė, jog kol nebaigsiu skaityti knygos vienu prisėdimu, tol iš manęs jokio produktyvumo kitose mano realybės veiklose nebus. Kaip visada, labai patiko autorės parinkimas vardų ir pavadimų. Nors tai, atrodo, tik detalės, bet teisingai jos parinktos visada suteikia kūriniui šarmo. Autorė pasirinko, iš pirmo žvilgsnio atrodytų, seną, kaip pats gyvenimas psichologinę temą - moters uždarymą į vyrų griežtą priežiūrą, kas tai bebūtų, tėtis, brolis ar vyras. Bet iš tikrųjų, ši tema vis dar aktuali ir šiais laikais. Šis moters uždarymo į "narvelį" aspektas itin patiks skaitytojoms, kurios dar nėra išsilaisvinusios iš savo narvelio, visai nesvarbu, kas į jį jas būtų uždaręs - vyras, tėtis, o gal pati save. Na ir pagrindinė kūrinio gaida, kodėl skaitau šios autorės knygas su pasimėgavimu, tai sugebėjimas perteikti ir visiems mums priminti tikro įsimylėjimo jausmą. Tas meilės siūlas, kurį autorė įaudžia į kiekvieną savo knygą, sudrebina, įtraukia ir stipriai supurto įžūliai primenant ar tikrai gyvename taip, kaip svajojome? Ar tikrai šiandien esame taip mylimos, kaip kažkada svajojome? Ar tikrai šiandien taip mylime, kaip kažkada svajojome? Ar tikrai šiandien neišduodame brangiausio žemėje žmogaus - savęs?
Evelina Biliūnaitė, užkietėjusi Lavisa Spell fanė ir "Rašytojų akademija" įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė
#lavisaspell #rekomenduojuknyga #narvelyje

Parašykite atsiliepimą apie "Narvelyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Narvelyje", kurią skaitytojams dovanoja Lavisa Spell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lavisa Spell su knyga "Narvelyje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Narvelyje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lavisa Spell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Narvelyje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Narvelyje" perkama kartu