⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Našlaičio dvasią begydant. Tėvas trokšta susigrąžinti savo vaikus

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Našlaičio dvasią begydant. Tėvas trokšta susigrąžinti savo vaikus" aprašymas

Viskas, kas Dievo Tėvo, yra ir mūsų! Šią valandą visa kūrinija dejuoja nekantraudama, kada bus apreikšti Dievo sūnūs ir dukros. Laikas mums tapti tais, kokiais išties ir esame pašaukti būti, kad visa kūrinija galėtų sugrįžti į Dievo Tėvo namus.
Dievas Tėvas niekada neketino palikti mūsų našlaičiais – be Tėvo ar be namų. Tegul skaitant „Našlaičio Dvasią begydant“ jums atsiveria apreiškimas, kaip gyventi tapatų savo, kaip Dievo Tėvo vaiko, gyvenimą. Našlaičio dvasia negali būti išvaryta. Ją įmanoma pakeisti tik meile, nes tobula meilė išveja visas baimes.

Leifas Hetlandas yra misijos Global Mission Awareness įkūrėjas ir prezidentas. Ši tarnystė tarptautiniu lygiu siekia perduoti Dievo meilę, išgydymą ir skleisti apaštališkąją valdžią, kuri remiasi Dievo Karalystės šeimos samprata. Leifas, kaip šiuolaikinių misijų pirmtakas, atnešė Gerąją Naujieną į pačias dvasiškai tamsiausias pasaulio vietas, tokias kaip Pakistanas. Jo tarnystės dėka buvo išgelbėta daugiau nei milijonas sielų. Autorius yra kilęs iš Norvegijos, o šiuo metu su žmona Jennifer gyvena netoli Atlantos, Džordžijos valstijoje, JAV.

Iš anglų kalbos vertė Vytautė Bacianskaitė


  • Autorius: Leif Hetland
  • Leidėjas: Upė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099576534

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Našlaičio dvasią begydant. Tėvas trokšta susigrąžinti savo vaikus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Leif Hetland pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Našlaičio dvasią begydant. Tėvas trokšta susigrąžinti savo vaikus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Našlaičio dvasią begydant. Tėvas trokšta susigrąžinti savo vaikus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Našlaičio dvasią begydant. Tėvas trokšta susigrąžinti savo vaikus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Našlaičio dvasią begydant. Tėvas trokšta susigrąžinti savo vaikus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leif Hetland tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Našlaičio dvasią begydant. Tėvas trokšta susigrąžinti savo vaikus" perkama kartu