0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Našlaičių prižiūrėtojo sūnus

 • Nauja knyga
Kaina internetu: 14,39 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (11%)
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Našlaičių prižiūrėtojo sūnus


2021-06-30 14.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Našlaičių prižiūrėtojo sūnus" aprašymas

„Našlaičių prižiūrėtojo sūnus“ – amerikiečių rašytojo Adam Johnson romanas, 2013-ais metais apdovanotas Pulitzerio premija. Tai šokiruojantis kūrinys, apjungiantis trilerį ir meilės istoriją, besivystančią Šiaurės Korėjoje, kur gyvenantys žmonės neturi teisės rinktis, kaip gyventi ir ką mylėti.

Ar galima svajoti apie laisvę, bet nežinoti, kas ta laisvė yra?

Pagrindinis veikėjas ir pirmosios knygos dalies pasakotojas Čiun Do – vietinis Šiaurės Korėjos gyventojas, našlaičių prižiūrėtojo sūnus. Jis pasakoja apie savo gyvenimą, kuris vakariečiams varo siaubą. Tačiau pats Čiun Do negali to palyginti su kitų šalių kasdienybe. Jis nesilankė užsienyje, pasaulio nematė net televizijos ekrane, todėl jo gyvenimas pačiam protagonistui atrodo normalus. Jis tiki diktatoriška tvarka ir gyvena taip, kaip to reikalaujama.

Čiun Do nereikia priimti rimtų sprendimų. Jam tereikia gyventi pagal taisykles ir įsakymus. Ir jis uoliai juos vykdo: grobia žmones, patruliuoja pasienyje, ieško nelegalios veiklos pėdsakų. Tačiau vieną dieną vyras išgirsta užsienio radijo stoties transliaciją ir pirmą kartą susimąsto apie savo gimtosios šalies ir likusio pasaulio skirtumus, o įsimylėjęs legendinę aktorę Sonmunę, pasiryžta ją išgelbėti.

Antra knygos dalis pasakojama vado Ka vardu. Kas jis ir kaip prisidėjo prie aktorės Sonmunės pabėgimo?

„Našlaičių prižiūrėtojo sūnus“ – šokiruojanti istorija, atverianti duris į uždarą ir paslaptingą Šiaurės Korėją. Tai vieta, kurioje žmonės gyvena iš anksto suplanuotą gyvenimą, kuriame negali nuspręsti net dėl savo šukuosenos, tačiau gyventojai tiki, kad toks pasaulis yra normalus. Ar tokiomis sąlygomis dar įmanoma turėti svajonių ir jausmų? O gal troškimai veda tiesiai į koncentracijos stovyklą?

Adam Johnson (g. 1967 m.) – amerikiečių rašytojas. Jo kūryba apima tiek romanus, tiek trumposios prozos žanro kūrinius. Autorius apdovanotas Pulicerio bei Nacionalinėmis premijomis. Adam Johnson dėsto kūrybinį rašymą Standfordo universitete. Autorius išgarsėjo romanu „Našlaičio prižiūrėtojo sūnus“, kurį įkvėpė jautrumas bet kokio tipo propagandai.

Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame romaną įsigyti internetu ir pasinerti į tokią istoriją, kokios dar neteko skaityti. Pirkti online visada rasite ir kitų siužetų skaitinių, kurių kainos draugiškos, o per išpardavimus bei akcijas galėsite apsipirkti dar pigiau. Kaip išsirinkti knygas, kurių parduodame labai daug? Rekomenduojame pasidomėti skaitytojų atsiliepimais, apžvalgomis, premijų nominantais. Taip pat turinį ir stilių įvertinsite atsižvelgę į santrauką su aprašymu bei ištraukomis, o apimtį sužinosite atkreipę dėmesį į nurodytą puslapių skaičių. Rinktis paprasta!


„Drąsus, nuostabus romanas, kūrinys, kuris ne tik atveria šiurpinantį langą į paslaptingą Šiaurės Korėjos karalystę, bet ir atskleidžia pačią meilės bei pasiaukojimo prasmę.“
Michiko Kakutani

„Nuostabiai meistriškas romanas, kviečiantis skaitytoją leistis rizikingon kelionėn į totalitarinės Šiaurės Korėjos gelmes ir intymiausias žmogaus širdies erdves.“
Pulitzerio premijos komitetas

„Prie labai retų išskirtinių romanų, kurie atlieka dar ir humanitarinę misiją, dabar galime pridėti ir Našlaičių prižiūrėtojo sūnų.“
New Republic

„Šios knygos išmonė, nuovoka ir tragizmas – vis dar neįveikiamos rašytinio žodžio galios įrodymai.“
Wall Street Journal

„Našlaičių prižiūrėtojo sūnus – neįprasta formos raganystė, kai atvirai žiauri ir absurdiška realybė kažkaip paverčiama žmogiška ir įtikėtina fikcija. Tai didingas istorijų pasakojimo žygdarbis.“
Zadie Smith, Los Angeles Times

„Įtraukiantis romanas, pasižymintis bebaimiu išradingumu, pasakojimas apie pasiaukojimą ir laisvę valdant savo piliečius ryjančiai dinastijai, savalaikis priminimas, kad anoniminės priespaudos aukos – taip pat žmonės, kurie moka mylėti. Drąsi ir įspūdinga knyga.“
David Mitchell

„Niekada nebuvau skaitęs nieko panašaus. <…> Našlaičių prižiūrėtojo sūnus – šedevras.“
Charles Bock


 • 2013 metų Pulitzerio premija

 • Pavadinimas originalo kalba: Orphan Master’s Son
 • Autorius: Adam Johnson
 • Leidėjas: Baltos lankos
 • Išleidimo metai: 2014
 • Knygos puslapių skaičius: 528
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955237914
 • Vertėjas: Povilas Gasiulis
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Našlaičių prižiūrėtojo sūnus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Našlaičių prižiūrėtojo sūnus, kurią skaitytojams dovanoja Adam Johnson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Adam Johnson su knyga Našlaičių prižiūrėtojo sūnus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Našlaičių prižiūrėtojo sūnus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Adam Johnson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Našlaičių prižiūrėtojo sūnus palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Našlaičių prižiūrėtojo sūnus" perkama kartu