0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Natalie Portman pasakos

Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Natalie Portman pasakos" aprašymas

Knygoje „Natalie Portman pasakos“ trys klasikinės pasakaitės, kurias linksmai perpasakojo žinoma aktorė ir aktyvi gyvūnų teisių gynėja

Natalie Portman pasakose atskleidžiama, kad nėra vieno „teisingo“ gyvenimo kelio, mokoma gerbti mūsų planetą ir aiškinamasi, kaip iš tikrųjų tampama nugalėtoju. Šiuolaikiškai žvelgiama į amžinąsias gyvenimo pamokas ir vertybes. Portman istorijos „Kiškis ir vėžlys“, „Trys paršiukai“, „Miesto pelė ir kaimo pelė“ pasakojamos žaismingu stiliumi ir nuostabiai dera su Džanos Matijos (Janna Mattia) iliustracijomis. Jos puikiai tinka skaityti balsu ir tikrai atras jaukią vietelę namų bibliotekoje.

Natalie Portman yra „Oskarą“ pelniusi aktorė, režisierė, prodiuserė ir aktyvi gyvūnų teisių gynėja, prisidėjusi prie garsiausių kino filmų kūrimo: Leonas: Profesionalas, Šaltasis kalnas, Arčiau, V – tai Vendeta, Žvaigždžių karai, Pasakojimas apie meilę ir tamsą, Žaklina, Toras: Meilė ir griaustinis, Juodoji gulbė. Gimusi Jeruzalėje, Izraelyje, N. Portman baigė Harvardo universitetą, šiuo metu su šeima gyvena Los Andžele. Natalie Portman pasakos yra pirmoji autorės knyga su paveikslėliais.

Janna Mattia gimė ir augo San Diege. Ji baigė Lagūnos menų ir dizaino koledžą, įgijo pramogų meno specialybę, šiuo metu kuria personažus ir idėjas filmams, iliustracijas įvairiems projektams, turi privačių užsakymų. Tai pirmoji jos iliustruota knyga. jannamattia.com


  • Pavadinimas originalo kalba: Natalie Portman‘s Fables
  • Autorius: Natalie Portman
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090146613
  • Vertėjas: Vainius Bakas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Natalie Portman pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Natalie Portman pasakos", kurį parašė Natalie Portman. Siūlome ne tik išsamų "Natalie Portman pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Natalie Portman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Natalie Portman pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Natalie Portman pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Natalie Portman pasakos" perkama kartu