0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Natanas ir jo vaikai

Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Natanas ir jo vaikai


2021-06-30 10.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Natanas ir jo vaikai" aprašymas

Šventoje Levanto žemėje susikerta daug religijų ir kultūrų – atrodo, kur kitur jei ne čia išmokti sygyventi skirtingų pasaulėvaizdžių ir tikėjimų žmonėms? Viena žymiausių vokiečių rašytojų Mirjam Pressler knygoje „Natanas ir jo vaikai“ nukels skaitytojus į Viduramžių Jeruzalę, kur gyvenimas nesustoja net praūžus Kryžiaus žygių audroms...

1192-ieji. Krikščionių kariai prarado Šventąjį Miestą ir dabar čia šeimininkauja sultonas Saladinas. Tie, kurie nežuvo mūšyje, nesulaukė jo pasigailėjimo ir buvo nubausti myriop. Šios žiaurios lemties išvengė vienintelis tamplierius Kurdas fon Štaufenas. Už gerus darbus atsimokama geru: prieš tai jis išgelbėjo žydų pirklio Natano, vadinamo Išmintinguoju, įdukrą Rechą iš gaisro ir už tai susilaukė arabų valdovo malonės.

Kas yra Kurdas ir kodėl jis toks panašus į sultono Saladino brolį? Kas žino gražiosios Natano įdukros paslaptį? Kaip išmintingasis Natanas atsakys į provokuojantį valdovo klausimą, kuri religija yra teisingiausia? Ar užteks jam garsiosios trijų žiedų parabolės? Ir ar pirklys nutuokia, kad jo gyvybei gresia pavojus?

„Natanas ir jo vaikai“ – tai pasakojimas apie tapatybę, toleranciją ir pagarbą.. Kryžiaus karų epochos Jeruzalė geriausiai įprasmina kultūrų skirtumus, kurie, netinkamai susiklosčius aplinkybėms, gali virsti kruvinu konfliktu. Mirjam Pressler naujai interpretuoja G. E. Lessingo dramą „Natanas Išmintingasis“ ir skiria savo knygą jauniesiems skaitytojams. Nepaisant to, pasimokyti galės ir vyresnieji – ypač kai knygoje analizuojamos globalios šiandienos pasaulio problemos.

Mirjam Pressler (1940–2019) – garsi vokiečių rašytoja ir vertėja. Jai priklauso daugiau kaip 30 vaikams bei paaugliams skirtų knygų. Ji išvertė per 300 kūrinių iš hebrajų, anglų, olandų ir afrikanų kalbų. GYvenime Mirjam Pressler išbandė įvairias profesijas – vairavo taksi, pardavinėjo džinsus ir savanoriavo Izraelyje. Vienas didžiausių jos nuopelnų – į vokiečių kalbą išverstas Anos Frank dienoraštis.

„Ypač aktuali, jaudinanti knyga, pasakojanti apie tolerancijos svarbą ir trijų religijų sugyvenimo galimybę, nors iki šiol tai atrodo neįmanoma.“
Frankfurter Rundschau

Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Klimkaitė


  • Autorius: Mirjam Pressler
  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098197228

Parašykite atsiliepimą apie "Natanas ir jo vaikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Mirjam Pressler parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Natanas ir jo vaikai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Natanas ir jo vaikai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Natanas ir jo vaikai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Natanas ir jo vaikai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mirjam Pressler tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Natanas ir jo vaikai" perkama kartu