⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Natas Muntus - mano draugas

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Natas Muntus - mano draugas" aprašymas

"Natas Muntus – mano draugas" - žinomo prozininko, Vaikų literatūros premijos (2011) laureato Vytauto Račicko, eilėraščių rinkinėlis vaikams.

Ilgi ir trumpi, stori ir ploni, liūdni ir linksmi eilėraščiai apie Natą Muntų ir kitus.

Pagridinis knygos herojus - nenuorama Natas Muntus, į kurį tikriausiai panašūs visi dešimtmečai. "Natas Muntus – mano draugas" - tai linksmo pobūdžio netradiciškai sueiliuoti dešimtmečio Nato Muntaus nuotykiai.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Natas Muntus - mano draugas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Natas Muntus - mano draugas", kurį pristato Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Natas Muntus - mano draugas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Natas Muntus - mano draugas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Natas Muntus - mano draugas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Natas Muntus - mano draugas" perkama kartu