0

Natūropatija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786090133958

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Natūropatija" aprašymas

Entuziastingas ir drąsus gydytojo Andreas Michalsen pareiškimas knygoje „Natūropatija“ – žmogaus organizmas pajėgus gydytis pats, tik reikia šią savybę prikelti ir išmokti tinkamai panaudoti.

Kol šiuolaikinė medicina natūropatiją vis dar priskiria šarlatanizmui, daugybė žmonių, o taip pat ir profesorius Andreas Michalsen jau seniai apsisprendė – šiuolaikinius medicinos laimėjimus galima puikiausiai derinti su natūropatija.

Ambicijos grįžti prie natūralių gydymo būdų vis dažniau pastebimos įvairiose pasaulio vietose, o A. Michalsen yra vienas iš šios srities pionierių, kuris jungia įprastus gydymo būdus su moderniais tyrimais ir inovatyviais metodais.

Nemažai medikų vis dar tiki, kad natūralioji medicina yra tiesiog naminė savigyda, nepagrįsta jokiais moksliniais tyrimais. „Netiesa, – sako medicinos daktaras, Immanuelio ligoninės Berlyne vyriausiasis gydytojas A. Michalsen, – šiuolaikinė natūropatija pagrįsta mokslu ir yra vienintelis būdas išgydyti vis dažnėjančius chroniškų skausmų atvejus“.

Vaistais grįstas gydymas yra tarsi akligatvis – daugybė šalutinių poveikių ir vis didesnis nepasitikėjimas jų veiksmingumu. Pastaraisiais metais vis daugiau mokslininkų domisi senaisiais tradiciniais gydymo būdais. Gydytojas A. Michalsen „Natūropatijoje“ paaiškina, kodėl jis atsisakė įprastų medicinos kelių ir kokias natūropatijos galias jis kone kasdien atranda drauge su savo pacientais.

Knygoje „Natūropatija“ rasite suprantamus paaiškinimus, kas yra natūropatija ir kuo ji pagrįsta. Knygos autorius pateikia daugybę pavyzdžių iš savo patirties. A. Michalsen išskiria tokius metodus kaip tinkama mityba, meditacija, ajurvedos mokslas, joga, pasakoja apie teisingo badavimo naudą, vaistažolių vartojimą, akupunktūrą.

Pasak knygos „Natūropatija“ autoriaus, žmogaus organizmas gali gydytis pats, jei tik padėsime jam prisiminti šias savo galias ir atkursime prarastą ryšį su gamta. Natūropatija ieško sveikatos šaltinių, o ne ligų.

Vienas iš būdų pažadinti organizmo gebėjimą gydytis – badavimas. Autorius taip pat pabrėžia vandens galias, o sergantiems depresija rekomenduoja šilumos terapiją. Ar žinojote, jog arterijas susiaurinti gali tokie jausmai kaip pyktis ir baimė? O kad netinkami vaistai, kuriuos geriate, gali sukelti lėtines ligas?

Drąsi ir itin aktuali A. Michalsen knyga padės labiau suprasti savo kūną ir pasinaudoti jo siunčiamais signalais.

„Natūropatija“ sukels galvos skausmus ortodoksiškiems medicinos gydytojams, nes ji paskatins daugybę pacientų prašyti natūropatinio gydymo“.
Petra Apfel, FOCUS ONLINE

„Natūropatija“ žymi kelio gaires natūraliosios medicinos džiunglėse“.
SCHWEIZER FAMILIE

„Vokietijoje Andreas Michalsen yra vienas pirmųjų gydytojų, pradėjusių derinti tradicines medicinos žinias su naujausiais tyrimais. Ir jis tai daro naujoviškiausiu būdu“.
LINDA APOTHEKE, DAS MAGAZIN

Iš vokiečių kalbos vertė Inga Stančikaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Natūropatija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Andreas Michalsen parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Natūropatija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Natūropatija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Natūropatija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Natūropatija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andreas Michalsen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Natūropatija" perkama kartu