0

Nauja Evangelijų šviesa

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 6,09 €*
Sutaupote: 1.60 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nauja Evangelijų šviesa

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9786098050295

2020-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nauja Evangelijų šviesa" aprašymas

Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900-1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.


Kai paimame į rankas Evangelijas, mus nustebina teksto paprastumas – regis, kalbama apie visai kasdienius dalykus, apie buities rūpesčius, apie žmonių santykius... O kokia yra tikroji Jėzaus mokymo prasmė, kokias tiesas atskleidžia Jo palyginimai?

Ką reiškia, kad Jis miegojo, kai valtelėje su mokiniais plaukė per ežerą ir kai kilo audra?

Kodėl negalima jauno vyno pilti į senus vynmaišius?

Kas yra penkios protingos ir penkios paikos mergaitės, kas yra tas jaunikis, kurio jos laukė, ir kas yra alyva jų žibintuose?

Ir kodėl užklupus didžiai nelaimei žmonėms reikia likti ant namų stogų?..

Mokytojas Omraamas Mikhaelis Aļvanhovas atskleidžia šiuose palyginimuose užkoduotą žinią. Ši žinia skirta mums, ji – apie mūsų vidinį pasaulį, ji praneša mums, kaip suderinti tarpusavyje besirungiančias materializmo ir dvasingumo jėgas ir galų gale rasti kelią į Dangaus Karalystę.


Iš prancūzų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie "Nauja Evangelijų šviesa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Omraam Mikhael Aivanhov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nauja Evangelijų šviesa, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nauja Evangelijų šviesa aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nauja Evangelijų šviesa už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nauja Evangelijų šviesa? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Omraam Mikhael Aivanhov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nauja Evangelijų šviesa" perkama kartu