⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje

Kaina: 6,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 6.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje" aprašymas

Knygos „Ideali organizmo būklė. 10 dienų planas idealiai žarnyno būklei pasiekti“ autorė Robynne Chutkan tęsia savo itin naudingą darbą ir pasakoja apie tai, kaip nuo žarnyno būklės priklauso viso kūno sveikata. „Naujas būdas stiprinti sveikatą“ – tai knyga, kuri gąsdinančius naujausius tyrimus paverčia veiksmų planu, tinkančiu visiems, siekiantiems pagerinti kasdienę savijautą.

Viena iš žymiausių šių laikų gastroenterologių analizuoja naujausius mikrobiomo tyrimus ir, remdamasi jais, pristato visiškai naują būdą, kaip pagerinti viso organizmo sveikatą.

Žinia, kad bakterijos kartais gali būti geriausiais žmogaus draugais tėra ledkalnio viršūnė. Šiuo metu aktualiausia ir labiausiai aptarinėjama medicininė tema yra mikrobiomas – taip vadinama trilijonų bakterijų, gyvenančių mūsų žarnyne, visuma. Išanalizavusi naujausius tyrimus ir atradimus dr. Robynne Chutkan knygoje „Naujas būdas stiprinti sveikatą“ paaiškina, kaip įprasta vakarietiška mityba ir gyvenimo būdas verčia mikrobiomą badauti ir išnaudoti gerąsias bakterijas, kurios palaiko mūsų sveikatą. O tuo pačiu žarnyne daugėja blogųjų, kenksmingų bakterijų.

Žarnyno bakterijų disbalansas lemia tai, jog esame labiau linkę sirgti ar nutukti, kenkia mūsų virškinimo sistemai, hormonų veiklai, imunitetui ir net genetikai. Tačiau knyga „Naujas būdas stiprinti sveikatą“ nėra gąsdinimų rinkinys. Autorė pristato trijų lygių programą, padėsiančią subalansuoti žarnyno bakterijas ir pagerinti sveikatą.

Autorė pateikia specialių receptų, kuriais pasinaudoję papildysite savo mikrobiomą ir atsako į klausimus:

- Kodėl rankų dezinfekavimo skystis ir antibiotikai pašalina natūralią mūsų kūnų apsaugą;
- Kodėl būtini probiotikai ir prebiotikai;
- Koks ryšys tarp mikrobiomo ir smegenų.

Knyga „Naujas būdas stiprinti sveikatą“ yra pirmoji, kuri naujausius mikrobiomo tyrimus paverčia praktišku, veiksmingu planu, padėsiančiu atkurti ir papildyti mūsų mikrobiomą bei sustiprinti viso organizmo sveikatą.

„Gastroenteologė R. Chutkan pateikia rimtai argumentuotą pasiūlymą žmonėms gyventi purvinai, o valgyti švariai... Apgalvotas požiūris į sveikatą ir gerą savijautą, kuris tikrai vertas skaitytojų laiko.“
Publishers Weekly

Dr. Robynne Chutkan – viena iš žinomiausių pasaulyje Amerikos gastroenterologių. Mokėsi Jeilio ir Kolumbijos universitetuose, dirba ir dėsto Džodžtauno universiteto ligoninės gastroenterologijos skyriuje. Yra centro „Digestive Center for Wellness“ įkūrėja ir vadovė. Dažnai dalyvauja televizijos laidose ir duoda interviu sveikatos temomis. Mėgsta bėgioti ir praktikuoja jogą.

Iš anglų kalbos vertė Michailas AizenaKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

Robynne Chutkan pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robynne Chutkan tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje" perkama kartu