⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Naujasis Aš

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 17,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-03 M

Per didelė kaina


2022-08-31 17.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naujasis Aš" aprašymas

Žydrūnas Sadauskas – veidotyrininkas, mokymų treneris ir populiarių saviugdos knygų autorius. „Naujasis Aš“ – praktinis vadovas, kuriame išdėstytos metodikos padės pasiekti norimų gyvenimo pokyčių ir net pakeisti charakterį.

Knyga „Naujasis Aš“ yra paremtas metodais, kuriuos autorius dėsto interneto kursuose „Naujasis Aš Karališkos dirbtuvės“. Žydrūnas Sadauskas apjungia tiek tradicinę, tiek alternatyviąją psichologiją ir rodo kelią, kaip žingsnis po žingsnio pasiekti emocinę gerovę, pagerinti savo gyvenimą ir patobulėti. Tikslus devyniasdešimties dienų planas atstos žemėlapį ir padės nepamesti šio kelio.

Trumpame aprašyme Žydrūnas Sadauskas sako, kad knygą atsivers tie žmonės, kurie ieško ne gurmaniškos literatūros, o realių ir įgyvendinamų patarimų. Šie žmonės nėra patenkinti savo gyvenimu, ne visada supranta, kodėl ir ieško būdų jį pakoreguoti. Praktiniame vadove “Naujasis Aš“ autorius sudarė sistemą, kuri apima įvairias sritis, atsakingas už mūsų psichologinę gerovę. Taikydami siūlomus patarimus jūs perimsite gyvenimo vadžias į savo rankas.

Saviugdos žanro leidinys apima įvairias temas ir visų jų tikslas spręsti psichologines problemas. Žydrūnas Sadauskas paliečia porų santykius, taip pat nepasitenkinimą karjera, bandymą įtikti visiems aplinkiniams ir panašius klausimus.

Visi žmonės turintys problemų nėra savo gyvenimo valdovai, koją kiša asmeninės savybės, praeities patirtis ir kiti dalykai, kurių dėka atsidūrė šioje situacijoje. Jie bandė keistis, taip kaip žmonės bando laikytis dietų, tačiau greitai sugrįžo į senas vėžes. „Naujasis Aš“ – instrukcija visiems, kurie nori tikrų ir ilgalaikių pokyčių. Žydrūnas Sadauskas teigia, kad jo metodika yra išbandyta ir veikia! Tą patvirtina ir daugybės mokymų dalyvių atsiliepimai.

Žydrūnas Sadauskas – saviugdos konsultantas, knygų autorius. Jis išleido tris knygas. „Veidoskaita. Praktinis vadovas“ supažindina su veidoskaitos mokslu ir padeda atrasti savo vietą pasaulyje bei suvokti žmonių skirtumus. „Vaikystės šešėliai“ – populiariosios psichologijos knyga, padedanti suprasti, kaip vaikystės traumos veikia gyvenimą ir jų atsikratyti. „Naujasis Aš“ – praktikų rinkinys, siekiantiems pasikeisti.

Knygos aprašymas žada didelius pokyčius, tad skubėkite ją įsigyti internetu. Čia visada geros kainos ir greitas pristatymas. Knygyne rasite ne tik dalykinių knygų, bet ir leidinių visai šeimai. Įdomūs siužetai bei veikėjai visada laukia skaitytojų. Primename, kad pirkti online pigiau, be to, nuolat rengiame išpardavimus bei akcijas. Asortimentas gausus, tačiau knygas išsirinksite skaitydami jų santraukas, vartydami ištraukas ir įvertindami puslapių skaičių. Taip pat pasidomėkite kitų skaitytojų apžvalgomis.

IŠTRAUKA

Skubėk lėtai technika

Jeigu visi sugebėtume skubėti lėtai, daugelio problemų, kurios vėliau pereina į stresą, paprasčiausiai nebūtų. Sutiksi, kad tempas bet kokioje situacijoje nuo tam tikro taško pagimdo įtampą, kuri yra natūrali didėjančio tempo sąlyga. Įtampa sukelia susierzinimą, kuris, jeigu nesprendžiame problemos, pereina į pyktį ir agresiją. O agresija, kaip jau žinai, krypsta arba į save, arba į kitus. Nežinau, ar stipri tavo savistaba, bet turbūt pastebėjai, kad geriausius sprendimus gyvenime priėmei tada, kai nebuvo įtampos ir buvai ramus. Kai tik tave spausdavo greičiau priimti išvadą ar atlikti vieną ar kitą veiksmą, prasidėdavo klaidos, dėl kurių vėliau gailėdavaisi.

Pati technika genialiai paprasta – „skubėk lėtai“. Paprasta ir sudėtinga, nes esminis klausimas – kaip tai paversti savo Aš dalimi? Apie tai netrukus, o kol kas pasikalbėkime apie pačią formuluotę. Žodžių „skubėk lėtai“ seka nėra tik žaismas siekiant kontrasto. Kaip hipnozės gerbėjas ir praktikas, galiu užtikrinti, kad mūsų pasąmonė gana primityviai supranta jai duodamas komandas. Dar įdomiau – jai nereikia tikslių instrukcijų, ką reikia padaryti. Pasąmonei užtenka vieno žodžio, o trūkstamus „failus“ ji susiranda pati. Atlik eksperimentą. Kalbėdamas su artimu šeimos nariu, lyg tarp kitko pasakyk žodį „atsipalaiduoti“. Jeigu istorija bus rišli, o tu tuo pačiu tempu (pageidautina truputėlį lėčiau) ištarsi minėtą žodį, pastebėsi, kaip pašnekovas nevalingai pradeda atsipalaiduoti. Tai gali būti pasikeitusi kūno padėtis arba žiovulys. Tai hipnozės pradžiamokslis, o dabar grįžkime prie technikos.

Skubėti lėtai labai nesudėtinga išmokti. Viskas, ko reikia,– suformuoti naują įprotį. Tau pravers mobiliojo telefono priminimai, kuriuose kas 1–3 val. pasirodys priminimas „skubėk lėtai“. Gavęs priminimą, turi dvigubai sulėtinti tempą. Kad ir ką darytum, darai tai automatiškai, įprastu tempu, kuris tau yra savotiškas skubėjimas. Norint suformuoti naują įprotį, reikia treniruotis: tik pajutęs didėjantį tempą ar aplinkos spaudimą, prisimink magiškus žodžius „skubėk lėtai“.

Priminsiu kai ką iš tavo gyvenimo, kas padės suvokti, kodėl to reikia. Jeigu manai, kad privalai skubėti, kad spėtum iki nustatyto laiko padaryti, kas sutarta, ir manai, kad tai greičiausias sprendimas, tu klysti. Prisimink visus gyvenimo atvejus, kai labai skubėjai kažką atlikti: kuo labiau įsitempdavai, tuo labiau viskas krisdavo iš rankų, mažėdavo galimybės spėti iki sutarto laiko. Gal nuskambės keistai, bet principas „skubėk lėtai“ padės tau atlikti dvigubai daugiau. Kodėl? Nebeliks „darymo triukšmo“. Darymo triukšmas – tai gaisro gesinimas chaotiškai, be plano. Kai tu neskubi, gali blaiviai įsivertinti, kas dabar svarbu ir ką reikėtų daryti pirmiausia. Kitas pranašumas – darbo atlikimo kokybė. Kai darai neskubėdamas, atsiranda kokybė ir kūryba. Kai skubi, tiesiog slysti paviršiumi ir bandai „užkamšyti skyles“.

Galėčiau papasakoti daugiau, bet noriu, kad pabandytum pats. Įsivaizduok, kad tau reikia sutvarkyti namus. Pavyzdžiui, iki pietų. Kyla įtampa, nes suvoki, kad reikia padaryti dar kai ką. Dabar pabandyk namų tvarkymo nesusieti su kitu tikslu, nes šokinėjimas nuo tikslo iki tikslo ir yra įtampos šaltinis. Tiesiog susitvarkyk namus. Matai? Tvarkant atsirado kūryba. Turėjai laiko ir vieną ar kitą baldą perstumti, ir vazą perstatyti, bet svarbiausia – tvarkymasis buvo džiaugsmas, o ne prievolė. Noriu, kad užfiksuotum: kitas tikslas, kuris laukia po to, ką privalai padaryti, ir yra įtampos šaltinis. Vadinasi, viena iš „skubėk lėtai“ nuostatų turėtų būti tokia: „apie kitą tikslą galvosiu tada, kai būsiu patenkintas atliktos užduoties rezultatu“.

Jeigu priminimo žinučių techniką naudosi bent savaitę, jos pabaigoje pajusi, kaip, kylant įtampai, ateina frazė „skubėk lėtai“. Tai reiškia, kad refleksas jau formuojasi. Kuo daugiau dėmesio tam skirsi, tuo stipresnis naujas įprotis susiformuos. Pliusus jau išvardinau, pridėsiu tik tiek: tu mažiau pavargsi, pagerės darbų atlikimo kokybė, o svarbiausia – pajausi gyvenimo malonumą ir mažuose dalykuose. Privalomi dalykai taps nauja teritorija. Internetiniame „Naujasis Aš“ kurse šiai praktikai skirdavome visą savaitgalį. Sąlygos paprastos – vaikščiok truputį lėčiau nei tau įprasta. Namie ir automobiliuose žmonės pasikabindavo spalvotus lapelius su priminimu „skubėk lėtai“. Visą savaitgalį grupės sienoje jie matydavo tą patį priminimą. Sekmadienio vakarą buvo klausiama, kaip pavyko. Atsiliepimai prasidėdavo žodeliu „wou“. Visi vieningai pripažindavo, kad gyvenimo skonis ir šimtaprocentinis buvimas jame pasijaučia tik tada, kai neskubi gyventi! Iš asmeninės patirties galiu pasakyti – tikrai taip. Gyvenimą galima „prabėgti“ arba nugyventi. Nugyventi– gyventi lėtai, su džiaugsmu ir galimybe viską išgyventi ir pajusti. Kuo lėčiau, tuo daugiau gyvenimo skonio...

Skubėk lėtai!


  • Autorius: Žydrūnas Sadauskas
  • Leidėjas: Skanios knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 322
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099615523

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-03

Per didelė kaina

Parašykite atsiliepimą apie "Naujasis Aš"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Žydrūnas Sadauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naujasis Aš", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naujasis Aš" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naujasis Aš" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naujasis Aš"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Žydrūnas Sadauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujasis Aš" perkama kartu