0

Naujasis Testamentas / Novyj Zavet

7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Naujasis Testamentas / Novyj Zavet

  • Leidėjas: Lietuvos Biblijos draugija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x19, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 735
  • ISBN ar kodas: 9789986790938

2020-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Naujasis Testamentas / Novyj Zavet" aprašymas

Naujasis Testamentas iškart dviem kalbom: lietuvių ir rusų.
Šio leidinio lietuviškas tekstas spausdinamas pagal paskutinę (2009 m.) Lietuvos Biblijos draugijos redakciją (iš graikų kalbos vertė Česlovas Kavaliauskas), o rusiškas - pagal Sinodinį vertimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Naujasis Testamentas / Novyj Zavet"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Naujasis Testamentas / Novyj Zavet, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Naujasis Testamentas / Novyj Zavet jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Naujasis Testamentas / Novyj Zavet patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Naujasis Testamentas / Novyj Zavet palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Naujasis Testamentas / Novyj Zavet" perkama kartu