0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naujasis Testamentas. Pauliaus laiškai ir laiškas hebrajams

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 9,79 €*
Sutaupote: 2.90 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Naujasis Testamentas. Pauliaus laiškai ir laiškas hebrajams


2021-08-31 6.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Naujasis Testamentas. Pauliaus laiškai ir laiškas hebrajams" aprašymas

NAUJASIS EKUMENINIS ŠVENTOJO RAŠTO VERTIMAS

Nauji Biblijos vertimai kyla iš troškimo aiškiau suvokti Dievo mintis. Nors Šventojo Rašto kanonas yra baigtinis, tačiau pats Dievo žodis – gyvas ir vis iš naujo prakalbinantis. Kinta ne tik kalba, į kurią verčiamas Biblijos tekstas, bet ir kultūra, kurioje gyvena skaitytojas su teksto vertėju. Be to, nauji kultūrinio ir religinio hebrajų bei graikų romėnų pasaulio, kuriame pirmiausia suskambo Viešpaties žodžiai, tyrimai atveria daugiau galimybių aiškintis biblinių tekstų prasmę.

2021 metų pradžioje pasirodė signalinis apaštalo Pauliaus laiškų tiražas.

Tikime, jog trokštantys perprasti Pauliaus kaip išskirtinio Kristaus tarno pasaulėvaizdį, vertybes ir, svarbiausia, jo širdį, nebus nuvilti. Naujai perteiktos Pauliaus mintys ir jų teologinės refleksijos komentaruose turėtų atverti neišsemiamą dieviško apreiškimo lobyną ir sustiprinti dvasinius piligrimus tikėjimo kelionėje.

LIETUVOS BIBLIJOS DRAUGIJOS EKUMENINIO VERTIMO KOMANDA
kun. Algirdas Akelaitis, dr. Tatjana Aleknienė, past. Romualdas Babarskas, dr. Ona Dilytė-Čiurinskienė, kun. Mozė Mitkevičius, kun. Laimonas Nedveckas, dr. Giedrius Saulytis, kun. Linas Šipavičius.

PAULIAUS LAIŠKŲ IR LAIŠKO HEBRAJAMS VERTĖJAS IR KOMENTARŲ AUTORIUS dr. Giedrius Saulytis


  • Autorius:
  • Leidėjas: Lietuvos Biblijos draugija
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098073669

Parašykite atsiliepimą apie "Naujasis Testamentas. Pauliaus laiškai ir laiškas hebrajams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biblija arba Šventasis Raštas

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Naujasis Testamentas. Pauliaus laiškai ir laiškas hebrajams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Naujasis Testamentas. Pauliaus laiškai ir laiškas hebrajams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Naujasis Testamentas. Pauliaus laiškai ir laiškas hebrajams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Naujasis Testamentas. Pauliaus laiškai ir laiškas hebrajams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujasis Testamentas. Pauliaus laiškai ir laiškas hebrajams" perkama kartu