0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naujasis Testamentas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Naujasis Testamentas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.49 SoldOut
Knygos "Naujasis Testamentas" aprašymas

Naujasis Testamentas – Biblijos arba kitaip Šventojo Rašto dalis, apaštalų ir pirmųjų krikščionių liudijimas apie Jėzų Kristų.

Biblija apjungia Senąjį ir Naująjį Testamentus.

Naująjį Testamentą sudaro dvidešimt septyni religiniai tekstai. Jų autorystė priklauso įvairiems žmonėms. Knygos originalas sukurtas senąja graikų kalba, o į lietuvių kalbą pirmą kartą išverstas 1701-ais metais.

Vienas svarbiausių krikščionių leidinių yra sudarytas iš įvairių žanrų tekstų. Tarp jų – evangelijos, apaštalų raštai, laiškai, apreiškimai.

Naujojo Testamento autoriai, kiekvienas iš savo požiūrio kampo, nušviečia Jėzaus gyvenimą ir mokymą. Pavyzdžiui, Evangelijoje pagal Matą nagrinėjami žydų krikščionių reikalai, pabrėžiamos Senojo Testamento pranašystės, kurios išsipildys su Jėzaus atėjimu.

Evangelijoje pagal Luka pasakojama apie trisdešimt pirmųjų krikščioniškos bažnyčios metų. Daug jo pasakojimų susiję su paskutine Jėzaus kelione į Jeruzalę. Evangelijoje pagal Morkų vaizduojamas veiklus Jėzus ir jo darbai. Evangelija pagal Joną pateikia ypatinga požiūrį į mesiją. Jonas rašo apie šviesą ir meilę, kuria spinduliuoja Kristus.

Knygoje Apaštalų darbai aprašoma Petro ir Pauliaus veikla po to kai Jėzus žengė į dangų.

Pauliaus laiškai skirti įvairiems asmenims: romiečiams, korintiečiams, galatams, efeziečiams. Jis kalba apie vienybę, Kristaus pilnatvę, Dievo meilę, santuoką, malonę, dvasines dovanas ir kitomis temomis.

Jokūbo laiške aptariami įvairūs krikščioniški reikalai, moralinių vertybių svarba, tikėjimo būtinybė. Judo laiškas kviečia krikščionis susitelkti ir nepasiduoti kitų religijų mokymams. Jono laiškuose kalbama apie artimo meilę, tiesą, tikėjimą tuo, kad Jėzus Kristus buvo Dievo sūnus.

Apreiškimas Jonui – paskutinis Naujojo Testamento tekstas. Tai apokaliptinė pranašystės knyga, kuri aptaria paskutinių dienų įvykius, kurie laukia prieš Paskutinį teismą.

Šis Naujojo Testamento leidinys pasižymi lanksčiais, patogiais viršeliais. Nors puslapių skaičius viršija penkis šimtus, ją patogu vartyti ir skaityti.

Tai svarbiausias krikščionių tekstas, tad raginame knygą įsigyti internetu. Išminties tekstuose ras visi be išimties. Užsukę į knygyną visada pamatysite ir daugiau įvairių siužetų knygų, kurios džiugins išgalvotų veikėjų gyvenimais, vaizdingais aprašymais, tikrais pasakojimais, naudingais patarimais bei geromis kainomis. Per išpardavimus ir akcijas pirkti online tampa dar pigiau. Jūsų patogumui parengėme santraukas su trumpais aprašymais, įkėlėme ištraukų. Taip pat rekomenduojame domėtis skaitytojų atsiliepimais ir apžvalgomis.

Iš graikų kalbos vertė Česlovas Kavaliauskas.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Lietuvos Biblijos draugija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 503
  • Formatas: 12x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098073461

Parašykite atsiliepimą apie "Naujasis Testamentas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biblija arba Šventasis Raštas

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Naujasis Testamentas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Naujasis Testamentas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Naujasis Testamentas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Naujasis Testamentas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujasis Testamentas" perkama kartu