0

Pirkėjų atsiliepimai

Naujasis vadovavimas: kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką

Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naujasis vadovavimas: kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką" aprašymas

Ši knyga "Naujasis vadovavimas. Kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką" pretenduoja tapti geriausiu verslo pertvarkymo priemonių rinkiniu.

Lietuviškų šaknų turintis amerikietis, pripažintas verslo vadybos ekspertas, bestselerių autorius, apdovanojimus pelniusių tinklalaidžių (angl. podcasts) kūrėjas David Burkus šioje knygoje "Naujasis vadovavimas. Kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką" dalijasi mintimis apie esmines valdymo koncepcijas ir mokslo tyrimais pagrįstas šios srities naujoves.

Pastarosios ne vieną privers iš nuostabos išplėsti akis − pasirodo, kad:

- el. paštas, kaip ir darbuotojų veiklos vertinimai, ne tiek padeda, kiek trukdo našiai dirbti;
- dažna įmonė puikiai tvarkosi be vadovų;
- neregėto ilgumo atostogų grąža didesnė nei viršvalandžių reikalaujančio darbo ir t. t.

Šios ir kitos knygoje "Naujasis vadovavimas. Kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką" aptariamos idėjos naujos, radikalios ir netgi revoliucinės. Galite jas atmesti kaip pernelyg keistas, tačiau jos jau įgyvendintos ne vienoje sėkmingai dirbančioje įmonėje. Paaiškėjo, kad autoriaus gvildenamos naujovės ne tik pasiteisina, bet netgi plėtojamos toliau!

Iš anglų kalbos vertė Dalia Janušaitienė


  • Autorius: David Burkus
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094373961

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naujasis vadovavimas: kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

David Burkus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naujasis vadovavimas: kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naujasis vadovavimas: kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naujasis vadovavimas: kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naujasis vadovavimas: kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Burkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujasis vadovavimas: kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką" perkama kartu