0

Naujausių laikų istorija: vadovėlis pradedantiesiems

4.3
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-04-13 Raimis

Ironiška ir labai labai taiklu.

Informacija

Naujausių laikų istorija: vadovėlis pradedantiesiems


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Naujausių laikų istorija: vadovėlis pradedantiesiems" aprašymas
Poetas debiutavo 1993 m., tapo jauniausiu Poezijos pavasario laureatu (2000), šis naujas eilėraščių rinkinys - penktoji jo poezijos knyga.
2011-04-13

Ironiška ir labai labai taiklu.

2008-12-07

Jo tie zodziai yra.. nezinau.. geriausia ka esu girdejes. \"Keisciausia, kad virtualybe yra Niekur, bet visi joje turi savo adresus\"

2007-08-14

modernu, labai modernu. neblogai parašyta, galvoj vaizdai lieka.

Parašykite atsiliepimą apie "Naujausių laikų istorija: vadovėlis pradedantiesiems"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Naujausių laikų istorija: vadovėlis pradedantiesiems, kurią skaitytojams dovanoja Gintaras Grajauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintaras Grajauskas su knyga Naujausių laikų istorija: vadovėlis pradedantiesiems jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Naujausių laikų istorija: vadovėlis pradedantiesiems patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Grajauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Naujausių laikų istorija: vadovėlis pradedantiesiems palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Naujausių laikų istorija: vadovėlis pradedantiesiems" perkama kartu