0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas


2021-07-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas" aprašymas

Trečioji knyga apie padūkėlį Zuiką, kuris sutinka kitą padūkėlį – tokią Linutę – ir ją įsimyli. Kad užkariautų mažosios Li širdį, Zenonas Zuika užlipa ant mokyklos kamino, sugauna tris peles, pamokos metu atsistoja ant galvos. Bet sėkmė ir tikrasis džiaugsmas ateina negreitai.Parašykite atsiliepimą apie "Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas, kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas" perkama kartu