TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas

Kaina: 4,69 €
Kaina su kodu: 3,28 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas" aprašymas

Trečioji knyga apie padūkėlį Zuiką, kuris sutinka kitą padūkėlį – tokią Linutę – ir ją įsimyli. Kad užkariautų mažosios Li širdį, Zenonas Zuika užlipa ant mokyklos kamino, sugauna tris peles, pamokos metu atsistoja ant galvos. Bet sėkmė ir tikrasis džiaugsmas ateina negreitai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas", kurį pristato Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nauji Zuikos nuotykiai, arba Tikrasis džiaugsmas" perkama kartu