Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Naujieji nacionalizmai ir katalikų bažnyčia Lietuvoje

Kaina: 5,19 €
Kaina su kodu: 4,67 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 5.19 InStock
Į krepšelį 4,67 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Naujieji nacionalizmai ir katalikų bažnyčia Lietuvoje“ aprašymas

Juozapo Stakausko mokslinis palikimas dar iki šiol nėra iki galo įvertintas. Šioje jo raštų rinktinėje "Naujieji nacionalizmai ir katalikų bažnyčia Lietuvoje" sutelkti svarbiausi darbai, skirti moderniojo nacionalizmo iššūkiams, su kuriais teko susidurti Katalikų Bažnyčiai Lietuvoje.

XIX a. antros pusės XX a. pradžios kunigų seminarijos Lietuvoje buvo išskirtinės svarbos švietimo ir kultūros centrai, nuo jose rengtos dvasininkijos pozicijų nemenka dalimi priklausė ir visuomenės vertybės, jos nusistatymas tautiniu klausimu. Pirmąsyk monografijos pavidalu skelbiamas Stakausko veikalas „Lietuvių kalbos kelias į kunigų seminarijas“ leidžia giliau ir plačiau pamatyti tautinio atgimimo procesus, pagal konkretų pavyzdį įsivaizduoti lenkų, rusų ir lietuvių nacionalizmų konfrontaciją.

Straipsniai apie vyskupus Valančių ir Baranauską vertingi ne tik mažai žinoma medžiaga, bet ir nebanalia autoriaus interpretacija.


  • Autorius: Juozapas Stakauskas
  • Serija: Historicus
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 459
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955445688

Parašykite atsiliepimą apie „Naujieji nacionalizmai ir katalikų bažnyčia Lietuvoje“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Juozapas Stakauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Naujieji nacionalizmai ir katalikų bažnyčia Lietuvoje“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Naujieji nacionalizmai ir katalikų bažnyčia Lietuvoje“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Naujieji nacionalizmai ir katalikų bažnyčia Lietuvoje“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Naujieji nacionalizmai ir katalikų bažnyčia Lietuvoje“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Juozapas Stakauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Naujieji nacionalizmai ir katalikų bažnyčia Lietuvoje“ perkama kartu