0
Naujienos iš Paragvajaus
9.53 OutOfStock

Naujienos iš Paragvajaus

4.2
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2010-06-22 ticija

labai patiko si knyga.

Informacija

Naujienos iš Paragvajaus

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 296
  • ISBN ar kodas: 9955-24-190-X

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Tai epinis pasakojimas, kuriame atskleidžiama nepaprasta meilės istorija. Romane "Naujienos iš Paragvajaus" aprašomas XIX a. Paragvajus, dar visiškai nepaliestas ir civilizacijos nepažįstantis kraštas, kur europiečiai ir atvykėliai iš Šiaurės Amerikos maišosi tiek su senąja ispanų aristokratija, tiek su guaranių genties indėnais.
"Naujienos iš Paragvajaus" iš karto pavergia skaitytoją ir atkreipia jo dėmesį į tai, kaip baisiai ir esmingai beatodairiškos vieno žmogaus ambicijos bei karas pakeitė šalies likimą ir užgavo moters širdį.
Kai šiame giliame ir elegantiškai parašytame romane nagrinėjamos pražūtingos didybės manijos apimto diktatoriaus veiklos pasekmės, drauge atskleidžiamas tiek mažai kam žinomas istorijos tarpsnis, tiek šiuolaikinis pasaulis, kuriame mes gyvename. Andrėja Baret, "Žemėlapio tarnų" autorė

Apie autorę:
Lily Tuck gimė Paryžiuje. Ji yra trijų anksčiau pasirodžiusių knygų autorė: parašė romanus „Interviu su Matisu“, „Vandens paviršiumi ėjusi moteris“ ir apsakymų rinkinį „Pragaro prieangis ir kitos vietos, kuriose gyvenau“, nominuotą PEN klubo bei Folknerio premijai. Jos proza spausdinta ir periodiniuose leidiniuose „The New Yorker“, „Fiction“, „Paris Review“ ir „Antioch Review“. Romanas „Naujienos iš Paragvajaus“ apdovanotas 2004 m. Amerikos nacionaline knygos premija. Autorė gyvena Niujorke.
2010-06-22 ticija

labai patiko si knyga.

2009-08-10 vija

Perskaičiau, bet neįstrigo. Labai vidutinė knyga.

2007-02-20 Saga

Nepasakyčiau kad labai patiko.

2006-10-30 Nijolė

labai faina...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu