TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Naujoji finansų paradigma

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.89 SoldOut

Knygos "Naujoji finansų paradigma" aprašymas

Apie artėjančią krizę G. Sorosas įspėjo 1987-aisiais, dar kartą priminė 1998 m., bet ekonomikos burbulas nesprogo, tik dar labiau pūtėsi. Ekonomistai šaipėsi iš garsaus investuotojo, kritikavo už ekonomikos pagrindų nesupratimą. Tačiau jo pranašystė išsipildė.

Pasak Soroso, nekilnojamojo turto krizė - tik ledkalnio viršūnė. Virš pirmojo burbulo pūtėsi antrasis - kreditų plėtros burbulas. Pasaulis įprato "suvalgyti" daugiau nei uždirbti.


Kokios šios krizės priežastys?

Ar tikrai kalti Volstrito investuotojai, godūs bankininkai, naftos kaina?

Kaip išeiti iš susidariusios situacijos?Šioje įžvalgų kupinoje knygoje "Naujoji finansų paradigma: šių dienų finansų krizė ir jos reikšmė pasauliui" vienas žymiausių pasaulio finansinikų-praktikų mėgina atsakyti į visiems rūpimus klausimus.


„George'as Sorosas yra keliais dešimtmečiais aplenkęs laiką... Jo įžvalgos aiškios ir trumpai išdėstytos. Verta perskaityti kiekvienam, kas domisi šių dienų pasaulio aktualijomis."


Financial Times


„Nuostabiai įžvalgi ir filosofiškai analizuojanti sudėtingą problemą... Suteikia taip reikalingą pagalbą, kuri padės mums geriau suprasti didžiąją XXI-ojo amžiaus krizę ir tai, ką ji reiškia visam pasauliui."

Tucson Citizen


George'as Sorosas gimė 1930 m. Budapešte, išgyveno nacių okupaciją ir 1947 m. pabėgo iš komunistinės Vengrijos į Angliją. Ten baigė Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokyklą. Persikėlęs į JAV sukaupė didžiulius turtus iš savo tarptautinių investicinių fondų, gaudamas po 42% pelno kasmet, ištisą dešimtmetį.

Nuo 1979 m. Sorosas tapo aktyviu filantropu pradėjęs remti Keiptauno universiteto juodaodžių studijas, vėliau įkūrė labdaros organizacijų tinklą per 50 pasaulio šalių. Jo organizacijos skirtos skatinti demokratijos bei atviros visuomenės vertybes ir kasmet tam išleidžia apie 400 milijonų dolerių.


  • Autorius: George Soros
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094030178

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naujoji finansų paradigma"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Naujoji finansų paradigma", George Soros. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar George Soros su knyga "Naujoji finansų paradigma" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Naujoji finansų paradigma" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė George Soros. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Naujoji finansų paradigma" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Naujoji finansų paradigma" perkama kartu