⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naujoji pasaulio tvarka. Antroji dalis. Pabudimas

17,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naujoji pasaulio tvarka. Antroji dalis. Pabudimas" aprašymas

„Jeigu neskaitėte mano pirmosios knygos Naujoji pasaulio tvarka. Pradžia. Žmonijos atranka, suprasti šią knygą bus sunku, nes ji remiasi faktais ir žiniomis iš pirmosios knygos. Dažnai minėsiu joje aptartus terminus ir informaciją. Be to, reikia suprasti mano poziciją kai kuriais aspektais, kad nebūtų netikėtumų.
Mūsų brolijai apie Šėtoną svarbu žinoti viską, nes būtent jis nuo pat pradžių vadovauja Naujajai pasaulio tvarkai. Man teko didelis darbas išrišti šią tamsią ir gilią temą, tad sujungsime taškus, pradėdami nuo senovės istorijos ištakų, kad pamatytume vaizdą, kas iš tikrųjų buvo ir yra Šėtonas.
Pirmojoje knygoje išdėsčiau daugybę dalykų daugybei žmonių, tačiau man pačiam tai yra asmeninė išgelbėjimo istorija, nes sužinojau tiesą apie situaciją, kurią aprašiau pirmojoje knygoje, ir tai buvo pirmas žingsnis iš daugelio.
Todėl neapsigaukite: ši knyga parašyta iš mano kaip Viešpaties sargybinio pozicijos. Esu labai susitelkęs, ir šią knygą būtina matyti būtent taip: joje tiksliai išdėstyta mano nuomonė apie tai, kas vyksta mūsų pasaulyje. Kiekvienas turi teisę turėti nuomonę; aš tik sudėjau savąją į knygą po daugybės tyrimų ir maldų.
Mes esame sargybiniai, tarnaujantys Jam ir stiprinantys vienas kitą. Esate iš tiesų palaimintas ir pakankamai drąsus, jeigu pripažįstate tiesą apie tikrąją mūsų situaciją, kurią ir aprašiau savo darbuose.“

J. Micha-el Thomas HAYSParašykite atsiliepimą apie "Naujoji pasaulio tvarka. Antroji dalis. Pabudimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

J. Micha-el Thomas Hays pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naujoji pasaulio tvarka. Antroji dalis. Pabudimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naujoji pasaulio tvarka. Antroji dalis. Pabudimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naujoji pasaulio tvarka. Antroji dalis. Pabudimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naujoji pasaulio tvarka. Antroji dalis. Pabudimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, J. Micha-el Thomas Hays tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujoji pasaulio tvarka. Antroji dalis. Pabudimas" perkama kartu