0

Naujoji pavardė (serijos "Neapolietiška saga" 2-oji knyga)

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 15,68 €*
Sutaupote: 2.69 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Naujoji pavardė (serijos "Neapolietiška saga" 2-oji knyga)

  • Serija: Neapolietiška saga
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • ISBN ar kodas: 9786090128114

2021-01-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Naujoji pavardė (serijos "Neapolietiška saga" 2-oji knyga)" aprašymas

Knyga "Naujoji pavardė" 0 tai keturių knygų serijos "Neapolietiškas saga" 2-oji knyga.

Dvi draugės. Du likimai. Ir aistromis verdantis Neapolis.

Lila ir Elena, jau šešiolikmetės, atsiduria aklagatvyje. Lila ką tik ištekėjo, tačiau perėmusi vyro pavardę pasijuto praradusi save. Elena, draskoma noro neatsilikti nuo draugės ir išsiveržti iš kvartalo, kuriame vis labiau nepritampa, toliau pavyzdingai mokosi.

„Naujoji pavardė“ – antras „Neapolietiškos sagos“ ciklo romanas, vedantis skaitytoją per jausmų ir dramų kupiną dviejų merginų jaunystę. Draugės nuolat varžosi, atitolsta, vėl suartėja. Prieš skaitytoją atsiveria sodriais potėpiais nutapytas karščiu ir pietietišku temperamentu alsuojančio Neapolio paveikslas.

Romanas "Naujoji pavardė" įtraukia skaitytoją ir nebepaleidžia iki paskutinio sakinio. Lila ir Elena – tokios panašios, ir tokios skirtingos – žengia meilės ir neapykantos keliais, atveria tarpusavio priklausomybę ir troškimą įsitvirtinti, viena nuolankiai prisitaikydama, kita – su atkakliu ryžtu bandydama suimti likimą į savo rankas.

"Elena Ferrante įrodo, kad literatūra – puikus vaistas nuo dabarties ligų, ji gydo sielą, veikia tarsi priešnuodis nuo alinančių pastangų atpažinti save vis atgrasesniame šiuolaikiniame pasaulyje."
Titti Marrone, Il Mattino

„Neapolietiška saga“ – italų autorės Elenos Ferrante keturių įspūdingų knygų serija, kurioje pasakojama apie daugiau nei penkis dešimtmečius trunkančią dviejų moterų – Lilos Čerulo ir Elenos Greko, užaugusių skurdžiame Neapolio kvartale, draugystę.

Iš italų k. vertė Ieva Mažeikaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Naujoji pavardė (serijos "Neapolietiška saga" 2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Naujoji pavardė (serijos "Neapolietiška saga" 2-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Elena Ferrante. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Ferrante su knyga Naujoji pavardė (serijos "Neapolietiška saga" 2-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Naujoji pavardė (serijos "Neapolietiška saga" 2-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Ferrante. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Naujoji pavardė (serijos "Neapolietiška saga" 2-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Naujoji pavardė (serijos "Neapolietiška saga" 2-oji knyga)" perkama kartu