⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naujoji priešvėžinė mityba

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naujoji priešvėžinė mityba" aprašymas
Knyga "Naujoji priešvėžinė mityba" supažindina, kaip iš agresyvių vėžio ląstelių galima atimti maisto medžiagas ir užkirsti kelią joms plisti. Šis mitybos būdas apsaugo ir nuo daugelio kitų medžiagų apykaitos ligų – diabeto, širdies ir kraujagyslių ligų bei Alzheimerio ligos.


Knygoje "Naujoji priešvėžinė mityba" pateikiama: 
- Daugiau nei 100 pusryčiams, pietums ir vakarienei skirtų sveikų valgių, saldžių ir aštrių užkandžių bei desertų receptų.

- Kodėl svarbu reguliariai sportuoti ir kokios sporto rūšys padeda veiksmingiausiai kovoti su vėžiu.

- Svarbiausios priemonės, kuriomis galima sustiprinti kūną ir sielą.

- Priedas: šviesoforo spalvų principu sudarytas sveikatai naudingų maisto produktų sąrašas.Knygos "Naujoji priešvėžinė mityba" autorius Johannesas F. Coy'us yra gamtos mokslų daktaras, biologas, vėžio tyrinėtojas ir TKTL1 apykaitos būdo atradėjas. Dr. Coy'us vienuolika metų dirbo plačiai žinomame Vokietijos vėžio tyrimų centre Heidelberge. Tuo laikotarpiu jis atrado TKTL1 geną. Po akademinių tyrinėjimų įsteigė vieną farmacijos ir dvi diagnostikos įmones, norėdamas pritaikyti žinias, gautas tyrinėjant TKTL1 geną, naujiems vėžio gydymo būdams ir diagnozavimo testams. Šiose įmonėse, gavęs Federalinės švietimo ir mokslo ministerijos paramą, dr. Coy'us toliau tyrinėja vėžiu sergančių žmonių medžiagų apykaitą, diagnostiką ir terapiją.Marena Franz gimusi 1968 metais, yra laisva publicistė, po farmacijos ir žurnalistikos studijų rašanti sveikatos ir mitybos temomis, išleidusi keletą knygų. Naujoji priešvėžinė mityba jai ypač artima tema, nes ji pati sirgo vėžiu. Rašydama ji ne tik remiasi moksline kompetencija, bet ir nepamiršta pažvelgti į temą paciento žvilgsniu. Marena Franz su šeima gyvena Ašafenburge.


Iš vokiečių kalbos vertė Audronė Rimkutė

PRATARMĖ


Ilgą laiką mityba man, kaip ir daugeliui žmonių, buvo tik priemonė tikslui pasiekti. Aš laikiausi dviejų paprastų taisyklių: valgiau, nes buvau alkanas, ir valgiau tai, kas man buvo skanu. Nors studijuodamas biologiją įgijau daug žinių apie genetiką ir žmogaus biochemiją, jos nepadarė įtakos mano mitybos įpročiams. Jie pasikeitė tik tada, kai dirbdamas Vokietijos vėžio tyrimų centre Heidelberge atradau TKTL1 geną. Šio iki tol nežinomo geno atradimas ne tik paskatino vėžio gydymo pažangą, bet ir suteikė galimybę daugeliui vėžiu sergančių ir į neviltį puolusių pacientų patiems aktyviai kovoti su liga. Jie galėjo tai daryti sąmoningai pertvarkydami savo valgymo įpročius ir sumažindami maiste angliavandenių dalį.

Mityba yra sudėtinga žmogaus biochemijos ir genetikos bei atskirų maisto sudedamųjų dalių sąveika - jūsų organizmas su kiekvienu kąsniu gauna įvairialypį mišinį, kurį sudaro tūkstančiai ir milijonai skirtingų molekulių. Jūsų organizmo fermentai bando jų skaičių sumažinti ir paversti tokiomis molekulėmis, kokių reikia gyvybei palaikyti. Virškinimui ir medžiagų apykaitai reikalingi fermentai bei reguliavimo mechanizmai yra saugomi mūsų DNR kaip tam tikri informacijos vienetai. Paprasčiau pasakius, tai

reiškia, kad jūsų genus kiekvieną dieną bombarduoja daugybė molekulių ir belieka tik tikėtis, kad jos tinka genams.

Maisto molekules apdoroja įvairūs procesai, paklūstantys biochemijos ir genetikos dėsniams, tačiau šie mokslai mitybos teorijoje iki šiol atliko tik antraeilį vaidmenį. Dėl šios priežasties buvo sukurta begalė sveikos mitybos taisyklių, kurios nėra moksliškai patvirtintos ir kurių taikymas nesukelia pageidaujamo poveikio. Tik atradus TKTL1 geną ir su juo susijusį iki tol nežinotą medžiagų apykaitos būdą atsirado mokslinis pagrindas, padedantis suprasti mitybos, biochemijos ir žmogaus genetikos tarpusavio poveikį.

Tai įgalina paprastai išspręsti aktualiausias medicinines mūsų visuomenės problemas - šiuolaikinės industrinės visuomenės žmogus turi grįžti prie to mitybos ir gyvenimo būdo, kuris yra tinkamiausias jo biochemijai ir genetikai. Nes tik tuo atveju, jeigu maitinsimės kaip dera mūsų rūšiai ir paisysime gamtos nustatyto darbo ir poilsio režimo, įveiksime civilizacijos nulemtas ligas - diabetą, širdies ir kraujagyslių ligas, Alzheimerio ligą ir vėžį. Būkite atsakingi už savo sveikatą, linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės!

  • Autorius: Maren Franz, Johannes F. Coy
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789855223900

Kiti taip pat domėjosi


2012-05-17

man jos reikia!!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Naujoji priešvėžinė mityba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sveikos mitybos knygos

Johannes F. Coy, Maren Franz pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naujoji priešvėžinė mityba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naujoji priešvėžinė mityba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naujoji priešvėžinė mityba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naujoji priešvėžinė mityba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Johannes F. Coy, Maren Franz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujoji priešvėžinė mityba" perkama kartu