⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-14 Augustinas

Graži knyga vaikams


2022-08-31 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje " aprašymas

Kaip elgiamės, užklupus drovumui, atsidūrę nepažįstamoje erdvėje su pirmą kartą matomais žmonėmis? Ar lengvai įveikiame jaudulį, nerimą, susipynusį su smalsumu, ar nedrąsa tokia stipri, kad surakina gerklę ir tegali tylėti? Linos Žutautės knygoje „Monstropedija su Kake Make“ gimę monstrai naujausioje knygoje „Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje“ pakvies į ypatingą nutikimą mokdaržėje ir pakutens įvairias emocijas. Knyga parašyta didžiosiomis raidėmis, tad puikiai tiks pradedantiems savarankiškai skaityti vaikams.

Knyga „Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje“ pasakoja istoriją apie nedrąsą, kuri naujoką monstrą Bolį sukausto nuo pirštų galiukų iki pakaušio. Pirmą dieną atsidūręs monstrų mokdaržėje, kur visi klasės draugai-monstrai siaučia ir dūksta, naujokas Bolis – iš didelio drovumo gimęs monstras – nori prasmegti skradžiai žemę ir tapti nematomu daiktu arba daržove. Nuo klausimų gausos ir didelio dėmesio Bolis netenka paskutinių drąsos likučių: jam sunku ištarti savo vardą, todėl lieka tik nedrąsiai gūžtis klasės gale, pačiame kampe ir... žaliuoti, o tada dar ir geltonuoti.

Kaip Boliui pavyks pritapti monstrų klasėje? Kaip stiprią nedrąsą pakeis drąsa, draugystė ir bendri žaidimai – viskas žaismingai, detaliai ir šmaikščiai knygoje „Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje“. Netikėtumų kupina istorija prikaustys dėmesį ne tik smagiomis iliustracijomis, bet ir išraiškingu žodynu, kuris, tikėtina, persikels ir į Jūsų kasdienybę (išvirto iš klumpių / vešli ševeliūra / šlumštelėjo / šurmuliavo / šaršalas ir kt.).

Be smagios istorijos knygoje rasite ir vaikų psichologės Astos Blandės patarimus. Anot jos, „Būti naujoku vaikystėje – tai leistis į pažinimo kelionę, kuri gali būti tiek saugi, kiek išmintingas ir stiprus yra šalia esantis suaugęs žmogus. Nuo jo priklauso daugiau, nei pats kartais gali įsivaizduoti. Suaugusiojo reakcija – tai savotiškas leidimas vaikams elgtis su kitu taip, kaip jis sau leidžia elgtis. Skaitydama tuos fragmentus, kur mokytojos netikėti atsakymai duodavo progą naujokui reabilituotis, darkart įsitikinau, koks galingas yra tikėjimas ir pasitikėjimas avansu.“

Knygos pabaigoje rasite trumpus vaikų psichologės Astos Blandės praktinius patarimus suaugusiesiems, kurie pravers, kai vaikas susidurs su baimėmis ir nedrąsos akimirkomis:

• Venkite aštrių pasisakymų (kritikos, gėdinimo, nuostabos);
• Pagirkite už pokyčius ir už drąsą;
• Vienas pokytis – vienu metu (daugiau – knygoje).

Taip pat ir svarbių žinučių vaikams:

• Normalu, kad nauja situacija gali iš pradžių atrodyti sunkiai įveikiama. Kai tu nerimauji ar bijai – rask žmogų, kuriam galėtum apie tai pasakyti, paduoti ranką ir paprašyti pagalbos;
• Kai atsiduri naujoje aplinkoje ir kiti smalsiai į tave žiūri – dažniausiai jie tokiu būdu rodo susidomėjimą ir nori suprasti, koks tu esi ir su kuo norėtum susidraugauti (daugiau skaitykite knygoje).

„Monstropedija“ – nauja leidinių šeima 6–9 metų vaikams, tarsi „Vikipedija“ supažindinanti su paslaptingu mus supančiu pasauliu. Su „Monstropedija“ į pasaulį žvelgiame kitaip – MONSTRŲ akimis. Anot vaikų, taip dar įdomiau!

„Monstropedija“ leidiniai, pasitelkdami unikalias būtybes – monstrus, padės ugdyti emocinį intelektą, lavinti skaitymo, loginio mąstymo įgūdžius ir praplės akiratį netikėtomis temomis.

Knyga „Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje“:

• parašyta didžiosiomis raidėmis, todėl idealiai tinka savarankiškai skaityti pradedantiems vaikams;
• Ugdo vaizduotę;
• Turtina žodyną;
• Lavina emocinį intelektą.

Knygos monstrai gimė Linos Žutautės knygelėje „Monstropedija su Kake Make“.

Monstrų nuotykius stebėjo ir papasakojo rašytojas Benas Bėrantas.

Viską kuo gražiausiai nupiešė dailininkė Greta Alice.Kiti taip pat domėjosi


2021-05-14

Graži knyga vaikams

2021-05-10

Tikrai puiki knygelė vaikams. Labiausiai patiko, kad veikėjai tokie nestandartiniai - monstrai. Tai vaikams patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje ", kurį pristato Benas Bėrantas, Greta Alice. Siūlome ne tik išsamų "Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Benas Bėrantas, Greta Alice. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Naujokas? Neįprasta diena mokdaržėje " perkama kartu