0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naujokas

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 11,79 €
Kaina knygyne: 13,39 €*
Sutaupote: 1.60 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-04 Kajus

geras šitas, kaip animacinis filmas .


2021-12-31 11.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naujokas" aprašymas

Jerry Craft „Naujokas“ - vaikams nuo 10 m. ir jaunimui.

Grafinis romanas „Naujokas“ pasirodys labai tikras ir atpažįstamas. Juk daugeliui teko būti naujoku – mokykloje, būrelyje, sporto komandoje, o tai ne pats smagiausias jausmas. Knyga tikrai sujaudins, sutrikdys, prajuokins, įkvėps niekada nenuleisti rankų ir išlikti savimi.

Septintokas Džordanas Benksas labai mėgsta piešti komiksus iš savo gyvenimo. Užuot išleidę Džordaną į jo svajonių dailės mokyklą, tėvai jį užrašo į prestižinę privačią mokyklą, garsėjančią akademiniais mokinių laimėjimais. Deja, čia mokosi vos keli ne baltaodžiai vaikai. Kasdien važiuodamas iš savo namų Vašingtono aukštumose į Riverdeilo akademijos dienos mokyklą, Džordanas pasijunta įstrigęs tarp dviejų labai skirtingų pasaulių ir nepritampantis nė prie vieno iš jų. O vidurinėje sunku net jeigu nesi naujokas!

Ar Džordanui pavyks pritapti naujojoje mokykloje, neprarasti senųjų draugų ir išlikti savimi?

Jerry Craft – afroamerikietis, komiksų, grafinių romanų rašytojas ir iliustruotojas. Jo knyga „Naujokas“ ne tik tapo bestseleriu, bet 2020 m. buvo apdovanota Niuberio medaliu, kuris įteikiamas už JAV išleistą reikšmingiausią metų knygą, skirtą vaikams ar paaugliams.

„Juokinga, šmaikšti ir tokia tikroviška istorija! Esu tikras, kad netrukus visi kalbės apie Džordaną Benksą!“
Jeff Kinney, knygos „Nevykėlio dienoraštis“ autorius

Iš anglų kalbos vertė Vaiva Būgaitė


  • Pavadinimas originalo kalba: New Kid
  • Autorius: Jerry Craft
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090144244

2021-08-04

geras šitas, kaip animacinis filmas .

2021-08-03

Kadangi prietrankos dienorašciai ir pigai jau perskaityti, tai babandysiu šį komiksą. Amerikiečiai su komiksais gerai varo, galėtų būt ir lietuviskų neblogų.

2021-07-12

Nupirkau sūnui, jis nuo rugsėjo pradės mokytis naujoje mokykloje, tikiuosi , šis komiksas bent kiek padės atsipalaiduoti ir negalvoti apie artėjančius pasikeitimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Naujokas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Naujokas", kurį parašė Jerry Craft. Siūlome ne tik išsamų "Naujokas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jerry Craft. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Naujokas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Naujokas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Naujokas" perkama kartu