0

Naujos technologijos ir etnokultūra specialiojoje mokykloje

Šiuo metu neparduodama
Naujausia Kristinos Sabaliauskaitės knyga PETRO IMPERATORĖ jau prekyboje!

Jus tikrai sudomins kuri nors knyga iš pasiūlymo ATPIGO!!
Informacija

Naujos technologijos ir etnokultūra specialiojoje mokykloje

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2005
  • Puslapių skaičius: 158
  • ISBN ar kodas: 9955-655-18-6

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Dabikinės secialiojo ugdymo centro veikla orientuota į etnokultūros puoselėjimą. Gilinantis į etnokultūrą, plačiau susipažįstama su tautos papročiais, išmoningiau švenčiamos tautinės, religinės šventės, žymių žmonių ir kiti jubiliejai. Bandoma atgaivinti senųjų papročių formas, suvokti jų antropologinę prasmę. Pagarba papročiams ir tradicijoms leidžia išgyventi bendrystę, patirti pripažinimą.
Knygoje pateikti ugdymo centro pedagogų pastaraisiais metais vestų įvairių renginių scenarijai gali būti pritaikyti ir kitose panašaus tipo institucijose.
Manome, kad tauri senolių dvasia ir šiuolaikinės moderniosios technologijos ne tik neprieštarauja vieni kitiems, bet ir praturtina ugdymo turinį, padeda išsaugoti ir puoselėti tautinį identitetą.
Rengiant leidinį svarią pagalbą suteikė Šiaulių apskrities viršininkas A. Šedžius, Šiaulių apskrities Socialinių reikalų švietimo ir kultūros departamento direktorius J. Bosas, Dabikinės specialiojo ugdymo centro direktorius V. Laukys. Autoriai jiems nuoširdžiai dėkoja.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu