0

Naujos technologijos verpimo paruošimo procesuose

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Naujos technologijos verpimo paruošimo procesuose

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 52
  • ISBN ar kodas: 9786090201572

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Naujos technologijos verpimo paruošimo procesuose" aprašymas

Leidinyje pateikiamos žinios apie verpimo paruošimo procesus, naujausius technologinius sprendimus bei įrenginių patobulinimus medvilnės bei mišinių su ja tiekimo, kedenimo, valymo, maišymo, karšimo ir kitose technologinėse eigose.

Parašykite atsiliepimą apie "Naujos technologijos verpimo paruošimo procesuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Naujos technologijos verpimo paruošimo procesuose, kurią skaitytojams dovanoja Audronė Ragaišienė, Ginta Laureckienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audronė Ragaišienė, Ginta Laureckienė su knyga Naujos technologijos verpimo paruošimo procesuose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Naujos technologijos verpimo paruošimo procesuose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Ragaišienė, Ginta Laureckienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Naujos technologijos verpimo paruošimo procesuose palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Naujos technologijos verpimo paruošimo procesuose" perkama kartu