0

Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai

  • Nemokamas knygos pristatymas
17,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai

  • Leidėjas: Aleksandro Stulginskio universitetas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9786094490798

2020-12-31 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai" aprašymas

Monografija "Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai: nuo idėjų generavimo iki sėkmės vertinimo" skirta visų mokslo pakopų studijuojantiesiems, siekiantiems moksliniu pagrindu perprasti paslaugų verslo subtilybes, naujo paslaugų verslo kūrimo aspektus.


Monografijos "Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai: nuo idėjų generavimo iki sėkmės vertinimo" studijavimas padės išmokti palyginti, sisteminti, apibendrinti informaciją, daryti išvadas. Šiuo leidiniu galės sėkmingai naudotis ne tik mokslo srities atstovai bei pradedantieji verslininkai, bet ir verslo profesionalai, siekiantys plėsti turimą sėkmingą verslą arba inovatyviais sprendimais įpūsti gyvybės prastai funkcionuojančiam verslui. Pateikti pavyzdžiai padės naujai pažvelgti į kai kurių gal ir žinomų, bet moksliniais pagrindais interpretuojamų sprendimų priėmimo procesų taikymą bei jų įgyvendinimo galimybių tyrimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai, kurią skaitytojams dovanoja Rolandas Drejeris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rolandas Drejeris su knyga Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rolandas Drejeris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Naujų paslaugų kūrimo ir diegimo kiekybiniai sprendimai" perkama kartu