-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nė dienos be lietuvių kalbos: 12 pamokų. Mokinio knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-31 Dainius

Puikiai


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 11.29 SoldOut

Knygos „Nė dienos be lietuvių kalbos: 12 pamokų. Mokinio knyga“ aprašymas

Lietuvių kalbos vadovėlis pradedantiesiems
„Nė dienos be lietuvių kalbos“ skiriamas ir jaunesniems, ir vyresniems įvairių profesijų žmonėms, pradedantiems mokytis lietuvių kalbos. Šis vadovėlis padės pasiekti „Pusiaukelės“ kalbos mokėjimo lygį, pasirengti LR pilietybės ir valstybinės kalbos I kvalifikacinės kategorijos egzaminams. Jeigu tik pradedate mokytis lietuvių kalbos, rekomenduojame mokytis su mokytoju. Vadovėlis tiks ir jau šiek tiek kalbantiems lietuviškai. Paprastai ir aiškiai pateikti lietuvių kalbos gramatikos pagrindai bus jums nesunkiai suprantami, "Mokytojo knygoje" rasite užduočių atsakymus.
„Mokinio knygoje“ yra 12 pamokų. Kiekviena pamoka susideda iš šešių dalių: „Pokalbių“, „Žodyno“, „Gramatikos“, „Gramatikos, žodyno ir kalbėjimo užduočių“, „Klausymo“ ir „Skaitymo“.
Rengdamos vadovėlį, pirmiausia galvojome apie jūsų svarbiausius kasdieninius kalbinius poreikius. Mokysitės suprasti trumpų skaitomų ir klausomų tekstų (skelbimų, tvarkaraščių, nurodymų, valgiaraščių, receptų, žinučių, asmeninių laiškų, TV ir radijo programų, orų prognozių ir pan.) esmę ir detales. Mokysitės susikalbėti įprastose situacijose (susipažinti, supažindinti, nusipirkti parduotuvėje maisto, drabužių; užsisakyti patiekalų ir gėrimų kavinėje arba restorane; apsigyventi viešbutyje; išsinuomoti arba nusipirkti butą; išsikviesti gydytoją; nusipirkti bilietus stotyje, teatre ir pan.). Rašysite laiškus, sveikinimus, prašymus, pildysite anketas.
Patrauklūs, įtaigūs ir linksmi dailininkės Irminos Dūdėnienės paveikslėliai padės lengviau ir greičiau įsiminti naujus žodžius, suprasti tekstus, atlikti žodyno, gramatikos, kalbėjimo ir rašymo užduotis. „Mokinio knygoje“ pateikiama lietuvių kultūrai svarbių tekstų. Tikimės, kad jums bus įdomu minti mįsles, skai2020-12-31

Puikiai

2019-07-30

Parašykite atsiliepimą apie „Nė dienos be lietuvių kalbos: 12 pamokų. Mokinio knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Aurelija Kaškelevičienė, Virginija Stumbrienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Nė dienos be lietuvių kalbos: 12 pamokų. Mokinio knyga“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Nė dienos be lietuvių kalbos: 12 pamokų. Mokinio knyga“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Nė dienos be lietuvių kalbos: 12 pamokų. Mokinio knyga“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Nė dienos be lietuvių kalbos: 12 pamokų. Mokinio knyga“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelija Kaškelevičienė, Virginija Stumbrienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Nė dienos be lietuvių kalbos: 12 pamokų. Mokinio knyga“ perkama kartu