⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

(Ne)matomas Vilnius: tarpukario dailės ir architektūros pavidalai | (In)visible Vilnius

Kaina: 7,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "(Ne)matomas Vilnius: tarpukario dailės ir architektūros pavidalai | (In)visible Vilnius" aprašymas

Kataloge pristatoma daugiau kaip 100 eksponatų iš įvairių Vilniaus muziejų, bibliotekų, archyvų rinkinių.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "(Ne)matomas Vilnius: tarpukario dailės ir architektūros pavidalai | (In)visible Vilnius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dailės knygos

Algė Andriulytė, Rasa Butvilaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "(Ne)matomas Vilnius: tarpukario dailės ir architektūros pavidalai | (In)visible Vilnius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "(Ne)matomas Vilnius: tarpukario dailės ir architektūros pavidalai | (In)visible Vilnius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "(Ne)matomas Vilnius: tarpukario dailės ir architektūros pavidalai | (In)visible Vilnius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "(Ne)matomas Vilnius: tarpukario dailės ir architektūros pavidalai | (In)visible Vilnius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algė Andriulytė, Rasa Butvilaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "(Ne)matomas Vilnius: tarpukario dailės ir architektūros pavidalai | (In)visible Vilnius" perkama kartu