Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi

Kaina: 10,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 10.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi" aprašymas

Amerikiečių psichologės Melody Beattie knyga „Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi“ yra tarptautinis bestseleris – jau daugiau nei penki milijonai kopijų pasklidę po visą pasaulį. Autorė skaitytojus supažindina su kopriklausomybe ir stengiasi padėti nuo jos kenčiantiems žmonėms.

Pirmoje knygos dalyje Melody Beattie aiškina kas apskritai yra kopriklausomybė ir kokie požymiai jai būdingi. Kopriklausomieji – asmenys, kurie pernelyg nerimauja dėl kitų žmonių elgesio, liguistai siekia juos kontroliuoti, tačiau visiškai pamiršta save. Nuo kopriklausomybės dažniausiai kenčia alkoholikų, lošėjų, darboholikų ar narkomanų artimieji. Tačiau net ir paprastesnėje aplinkoje dažnai susiduriame su artimaisiais, tėvais, kurie per smarkiai nerimauja ir siekia visiškos kontrolės.

Knygoje „Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi“ autorė teigia, kad kopriklausomieji sulaukia per mažai dėmesio – visi juos laiko tik sergančiųjų artimaisiais, o ne tais, kuriems taip pat reikia pagalbos. Rašytoja sako, kad visiškai kontroliuoti kitą žmogų yra neįmanoma, o viskas, ką galime padaryti – padėti sau. Autorė siūlo kartais atsiriboti nuo rūpesčių dėl kito asmens, nebesileisti manipuliuojamiems ir pasirūpinti savimi.

Rašytoja Melody Beattie gimė 1948-tais metais, Minesotoje, JAV. Ji yra ypač mėgiama savipagalbos knygų autorė, o moters vardas dažnai skamba nuo priklausomybių kenčiančių žmonių terapinėse grupėse. Knygą „Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi“ ji parašė 1986-tais metais. Skaitytojai ją sutiko itin palankiai ir su pasitikėjimu, mat autorė žinojo ką rašo – ji buvo kamuojama įvairių priklausomybių ir psichologinių problemų, alkoholike tapo vos trylikos. Iš priklausomybių išsikapstė tik suaugusi, nors gyvenimo smūgių nepavyko išvengti net ir tada – 1991-ais metais, nelaimingo atsitikimo metu, autorė prarado sūnų.

Iš viso išleista daugiau nei penki milijonai „Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi“ kopijų. Melody Beattie per daugiau nei dvidešimt rašytojos karjeros metų sukūrė penkiolika savipagalbos knygų, jos išverstos į dvidešimt kalbų. Taip pat ji nuolat rašo psichologinius straipsnius ir dalyvauja populiariose televizijos laidose.

Iš anglų kalbos vertė Ieva Sakalinskaitė


  • Autorius: Melody Beattie
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 302
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140246

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Melody Beattie pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Melody Beattie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ne-priklausomi: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi" perkama kartu