-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

(Ne)sergu. Valgymo sutrikimų sukeltų medicininių komplikacijų vadovas

Kaina: 23,98 €
Kaina su kodu: 18,70 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 23.98 InStock
Į krepšelį 18,70 € -22% su kodu
PATOGU

Knygos „(Ne)sergu. Valgymo sutrikimų sukeltų medicininių komplikacijų vadovas“ aprašymas

Pacientai, patiriantys valgymo sutrikimų, dažnai jaučiasi, tarsi jie nėra „pakankamai sergantys“ ir nenusipelno gydymo, nepaisant tiek išmatuojamų, tiek neišmatuojamų medicininių problemų. Jie gali sunkiai priimti tai, kad jiems reikia pailsėti, gerai maitintis ir kad yra žmonių komanda, galinti padėti jiems pasveikti.

„(ne)Sergu“ moksliškai išsamiu bei įtraukiančiu stiliumi pateikia pacientams, jų šeimoms ir gydytojams visapusišką, lengvai prieinamą medicininių problemų, kylančių dėl valgymo sutrikimų, apžvalgą. Naudodama metaforas ir daug kalbėdama apie pacientus, gyd. Jennifer L. Gaudiani siekia patikslinti medicinines diagnozes ir gydymą, paskatinti atsigauti ir suteikti prasmės visų kūno formų ir dydžių žmonių išgyventoms patirtims, tuo pačiu griežtai atmesdama dietų kultūrą.

Med. dr. Jennifer L. Gaudiani yra licencijuota vidaus ligų gydytoja, žinoma tarptautiniu mastu dėl valgymo sutrikimų sukeliamų komplikacijų gydymo. Jos ambulatorinė medicininė patirtis taikoma Gaudiani klinikoje, kur gydomi įvairių lyčių, skirtingų kūno formų ir apimčių pacientai iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų.

„(ne)Sergu“ tai užjaučianti ir įtraukianti knyga, kurią būtina perskaityti Gaudiani praktikuojantiems gydytojams ir sergančiųjų šeimoms. Ši knyga pakeis valgymo sutrikimų gydymo žaidimo taisykles.“
Linda Bacon, filos. m. dr., Body Respect ir Health at Every Size knygų autorė


  • Autorius: Jennifer L. Gaudiani
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415026852
  • Vertėjas: Dangirutė Giedraitytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „(Ne)sergu. Valgymo sutrikimų sukeltų medicininių komplikacijų vadovas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie priklausomybes

Jennifer L. Gaudiani pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „(Ne)sergu. Valgymo sutrikimų sukeltų medicininių komplikacijų vadovas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „(Ne)sergu. Valgymo sutrikimų sukeltų medicininių komplikacijų vadovas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „(Ne)sergu. Valgymo sutrikimų sukeltų medicininių komplikacijų vadovas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „(Ne)sergu. Valgymo sutrikimų sukeltų medicininių komplikacijų vadovas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jennifer L. Gaudiani tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „(Ne)sergu. Valgymo sutrikimų sukeltų medicininių komplikacijų vadovas“ perkama kartu