0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

(NE)suskaičiuotos miego avelės

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 7,29 €*
Sutaupote: 1.80 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

(NE)suskaičiuotos miego avelės


2021-06-30 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "(NE)suskaičiuotos miego avelės" aprašymas

Knygą "(NE)suskaičiuotos miego avelės" sukūrė šaunus Lenos Hesse ir Philippo Winterbergo duetas. Tai nebe pirmas bendras kūrėjų projektas. Kelios Philippo Winterbergo knygos jau tapo pasauliniais bestseleriais.

Dangaus ganyklose gyvena miego avelės. Kas vakarą jas skaičiuoja negalintys užmigti viso pasaulio žmonės. Tik viena maža miego avelė dar niekada nebuvo suskaičiuota. O ji taip troško šokti per tvorą kartu su kitomis!

Pasakysime tik tiek, kad jei ko nors labai labai nori, tai būtinai išsipildo. O kai esi laimingas, lengva rasti būdų, kaip padėti kitiems. Net jei dėl to imtų ir apvirstų aukštyn kojomis įprastas miego avelių gyvenimas.Parašykite atsiliepimą apie "(NE)suskaičiuotos miego avelės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys (NE)suskaičiuotos miego avelės, kurį parašė Lena Hesse, Philipp Winterberg. Siūlome ne tik išsamų (NE)suskaičiuotos miego avelės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lena Hesse, Philipp Winterberg. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie (NE)suskaičiuotos miego avelės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą (NE)suskaičiuotos miego avelės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "(NE)suskaičiuotos miego avelės" perkama kartu